Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde
Mrb hayırlı geceler benim amcaoğlum 1 ay önce vefat etti 4 gün önce rüya gördüm vefat eden amcaoğlumun rüyasını benimle konuşuyordu ama ben bişey anlayamıyorum sonra 2 gün ara girdikten sonra tekrar rüya gördüm vefat eden amcaoğlum ve onun abisi benimle konuşuyordu ama yine ben bişey anlayamıyordum sizce bu ne anlama geliyor şimdiden teşekkürler. Not;rüyada heryer karanlıktı nerde olduğumu bilmiyorum.

1 yorum

0 oy
Rüyakar (1.1k puan)
Merhaba. Rüyada ölmüş birini görmek bu ölümden oldukça etkilendiğinizi gösterir. Bilinçaltınız hala bunu kabullenme aşamasındadır. Ölen kişi adına bir hayır işlemenizi öneririm. Rüyada belirsiz karanlık bir yerde olmanızda psikolojik olarak bu olayı oturtamıyor oluşunuzdan.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
19 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Büşra yazdı
+3 oy
2 yorum 11 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Fatih yazdı
+2 oy
1 yorum 6 okuma
16 Mayıs Rüya kategorisinde Neslihan yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
15 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 18 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
1 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
2 yorum 14 okuma
26 Mart Rüya kategorisinde Goncagül yazdı
+7 oy
0 yorum 28 okuma
16 Mayıs Tabir kategorisinde Tabir-i Rüya Rüya Tabircisi (4.9k puan) yazdı
+1 oy
3 yorum 18 okuma
25 Nisan Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...