Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
13 okuma
Tabir kategorisinde
Rüyamda bir tepe yada bir kule gibi birşeye yavaş yavaş ve zorlanarak çıktım, sonunda en tepeye ulaştım be bir şehre tepeden bakıyordum sanki o anda. Sonra 3 tane güvercin bana doğru yaklaştı ve ortadaki beyaz güvercin beni alıp götürdü. Sarı benekli üzgün bir güvercinin de bir yanda durduğunu hatırlıyorum. Rüyam ne anlama geliyor yorumlayabilir misiniz?

1 yorum

+1 oy
Rüyazede (124 puan)
İstediğin bir şeye zor da olsa ulaşıyor, elde ediyorsun ama biri elde ettiğin şeyi elinden almak istiyor gibi. Arkandan bakan güvercin de bu duruma şahit olan ve elinden bir şey gelmediği için üzülecek bir insana işaret ediyor olabilir. Dikkat et.

İlgili rüyalar

+2 oy
3 yorum 12 okuma
14 saat önce Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 23 okuma
15 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Tituba yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
0 oy
0 yorum 13 okuma
14 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Zeynep yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
+1 oy
0 yorum 24 okuma
20 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Nefise yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
19 Nisan Rüya kategorisinde Cloud yazdı
0 oy
0 yorum 33 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...