Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+9 oy
102 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Kurucu (90.9k puan)
İyi bir rüya yorumcusu olabilmek için ilginizi, dikkatinizi rüyaya verip sizde neler hissettirdiğini anlamanız gerekiyor. Bunun için yazılan rüyalar elbette duygu, his, detaylar açısından önem kazanıyor. Rüyayı okurken o rüyanın içine giremiyorsanız yorum da malesef yeterli olamıyor.

Binlerce rüyayı yorumlayacağım, anlaşmam bu yönde. Fakat öncesinde rüya yazanlara bazı öneriler sunmak istiyorum. Birincisi benim rüya analizleri bölümümde olan başlıkların altına yazabilirsiniz rüyanızı. Bu kesinlikle yorumlanmasını sağlayacaktır. Başlıklarımı aratabilir veya benim profil sayfamdan ulaşabilirsiniz.

Zaten psikolojik açıdan çoğu simgeyi açıklıyorum. Birlikte sohbet ederek ilerleyebiliriz rüyalarınız hakkında.

Bu başlığın altına da fikirlerinizi, rüyalarınızı yazabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+8 oy
Rüya Bilgesi (183k puan)
Hoş geliyorsun. Evet artık yetişemez olduk rüyalara bir sürü güzel rüya var ama mobilden yazmak çok zor geliyor. Bilgisayarın başına da her zaman geçemiyorum. Rüya konusunda ama sezgi ve açıklığa inanıyorum. Burada rüya yazan herkes başkalarının rüyalarını yorumlamaya çalışsa zamanla herkes bu konuda iyileşecektir.
+6 oy
Ben rüya yorumcusu olmak istiyorum. Bunun için hangi kaynakları önerirsiniz. Rüyalara hep ilgim vardı ve kişilerin rüyalarını dinlemeyi, anlamayı, yorum yapmayı seviyorum.

Teşekkürler
+4 oy
Rüyazede (530 puan)
Selümun Aleyküm. Ben rüyamda okulun kantinindeyken istihare rüyamı arkadaşıma anlatıyodum. Evlilik için istihareye yatmışım onu anlatıyodum.  ( rüyamda bahsettiğim kişi gerçekten de olmasını istediğim birisi) Ben tam arkadaşıma anlatmaya başlarken arkadaşım omzuma vuruyo dur bana anlatma, karşıdan geçen bi çocuğu gösterip bu çocuk dini bi eğitim almış rüya yorumluyo ona söyleyelim diyo. Çocuğun yanına gidiyoruz ben evlilik için istihareye yattığımı ve sadece beyaz hırka dediğim anda omzuma 3 kere vurup devamını dinlememe gerek yok siz 1 yıla kalmaz sizin evden mutlu mesut bi şekilde beraber çıkacaksınız dedi. Anlamını öğrenebilir miyim?
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
beyaz hırka hayırdır. ama gerçekten rüyada görmek şekliyle.
 rüyada rüya yorumlatmanız istiharenin cevabı değildir ancak burada şuna bakabilirsiniz. rüyayı yorumlayan güvenilir doğru sözlü ise tabir çıkar. güvenilmez biri ise tabir çıkmaz.
Rüyazede (530 puan)
Gördüğüm rüya istihare değildi. Rüyamda istihareye yatmışım ve onu anlatıyodum. Rüyadaki kişi ise arkadaşımın söylediğine göre güvenilir sıkı bi eğitim almış kişiydi
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
çıkma ihtimili yüksek rüyanın

İlgili rüyalar

+27 oy
20 yorum 1.1k okuma
+12 oy
6 yorum 150 okuma
+9 oy
1 yorum 108 okuma
15 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (62.2k puan) yazdı
+8 oy
9 yorum 309 okuma
9 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Kurucu (90.9k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 266 okuma
6 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (18.8k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 21 okuma
+3 oy
2 yorum 35 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.5k yorum

18.6k düş-ünce

3.4k üye

91 Aktif
3 Üye ve 88 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 1950
Dün : 23488
Toplam : 14433700
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1082 e
  2. Karga - 27 e
  3. Yunus şahin - 25 e
  4. Ruyadede - 22 e
  5. Zeynel45 - 20 e
  6. Rüyazede - 20 e
  7. Koray0303 - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...