Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
17 okuma
Tabir kategorisinde
Mayis ayında gordugum bir ruya isyerimdeyim dışarı çıkacakken çalışan arkadaşlara çöp veriyorum veriyorum baya çok dışarı çıkıyorum baya çok kar var avcı köpeği görüyorum iki tane onlar koşup bisey ler yakalamaya calisiyorlar

1 yorum

+1 oy
Rüyakar (1.1k puan)
Merhaba. Rüyanız bu dönemde beklentilerinizin olduğuna ve bunların gerçekleşmesinin zor olduğuna delalet eder. Gerçekleşmeyecek hayaller kurulduğuna, sonucu olmayan şeylere heves ettiğinizi gösterir. Bunlar dışında bu dönemde beklemediğiniz güzel bir olay yaşayacaksınız. Çok şaşıracaksınız.

İlgili rüyalar

+4 oy
3 yorum 86 okuma
6 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde zeliha kasap yazdı
0 oy
0 yorum 18 okuma
3 Ocak Tabir kategorisinde Memetali yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
28 Nisan Tabir kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 74 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 30 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+4 oy
5 yorum 20 okuma
4 gün önce İstihare kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 6 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde İnkılap doğan yazdı
0 oy
1 yorum 13 okuma
21 Mart Rüya kategorisinde Chieftain yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...