Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+3 oy
23 okuma
Tabir kategorisinde Rüyakar (950 puan)
Rüyamda hazırlanıp dışarı çıkmam gerekiyormuş ve normalde giyindiğim lacivert pantolonumu rüyamda da giyindim. Pantolonuma uygun üst arıyordum ve önce elime siyah abiye bluzumu aldım. Giyinip giyinmemekte kararsız kaldım ve sonunda “bunu giyinmek istemiyorum” diyip, diğer siyah kıyafetlerimin üzerine fırlattım. Normalde benim kullandığım dolapta askılı kısmı yok ama rüyamda üst kısmında askılık vardı ve oraya yöneldim. Askılarda bir sürü renkli bluz vardı. Ağırlıklı olarak beyaz, mavi ve krem renginde bluzlar vardı. Ve ben o 3 rengin arasından kırmızı bluz çıkardım. (Oysa ki askılıkta kırmızı bluz yoktu.) yatağa koydum ve bluzu incelemeye başladım. “tam benim tarzıma uygun” dedim.
Nerede olduğumu bilmiyorum ama aynaya gülümseyerek bakıyordum. Arkadan güneş ışınları vuruyordu yoğun bir şekilde. Üzerimde normalde sahip olduğum fermuarlı kırmızı triko kazağım vardı ama rüyamda fermuarlı kısmın altında 3 tane düğme vardı. Boynumda boynumu saran siyah kolyem vardı ve ters dönmüştü ve onu düzeltiyorum. Kolyemde minik gümüş renkte süsler vardı. Neyse. Fermuarı indiriyorum ve kazağın yakasını düzeltiyorım. İyi görünüyordu. Sonra ilk düğmeyi açtım ama fazla açık olduğu için tekrardan ilikledim ve ilk yaptığım gibi bıraktım üzerimi. Bu işlemler sırasında güneş ışınları arkamdan vurmaya devam ediyordu. Saçlarım da topluydu.
Aynı yerde yine aynaya bakıyordum ama bu sefer güneş ışınları yoktu. Hafiften karanlık ve kırmızı-mor ağırlıklı loş bir ortam vardı. Benim üzerimde yine kırmızı bluz vardı ama bu sefer sağ omzu açıktı. Galiba omuz kısmı kayıyordu kolumdan ama ben sorun etmedim çünkü böyle iyi durduğunu düşündüm. Aynaya bakarken yine gülümsüyordum.
6’lı gruplarda kırmızı ve (ya da) pembe dondurma gördüm. Galiba kırmızı olanı ısırıyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (32.6k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar,
İçinde bulunduğunuz iş, sosyal veya aşk hayatı durumunuzu bir an önce değiştirmelisiniz. Sadece birini ön plana çıkaramıyorum çünkü hepsinden de çok sıkılmış durumdasınız. Ve asıl istediğiniz tutku, heyecan, hırs gibi güçlü duyguları tatmak. Her şeyde kırmızı görmeniz bunu temsil ediyor. Gümüş kolye, maddi anlamda da artık yükselmek isteğinizi anlatıyor.
Çok şiddetli bir değişim dönemine giriyorsunuz ve bilinçaltınız bunu size her yolla anlatmaya çalışmış :)
Sevgiler...
Rüyakar (950 puan)
Bu çok şiddetli değişim dönemi beni kötü mü etkileyecek? Güneş ışınlarına göre iyi gibi geldi bana.
Uzman Yorumcu (32.6k puan)
Hayır, hiçbir değişim kötü değildir, olamaz :) Sadece şiddeti, yaratacağı duygu yoğunluğu fazlaca ama değişim de zaten bunu gerektirir. İyi düşünün, iyi şeyler sizin olsun :)

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 18 okuma
4 Mayıs Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (-123 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
11 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (-123 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 51 okuma
+2 oy
1 yorum 13 okuma
27 Mayıs Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (950 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
26 Mayıs Tabir kategorisinde Ysfşvn yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
+1 oy
0 yorum 23 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (55.5k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (55.5k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (55.5k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (55.5k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (55.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

61 Aktif
3 Üye ve 58 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14100
Dün : 19880
Toplam : 8841915
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 183 e
  2. Karga - 100 e
  3. Likya - 68 e
  4. Rüya Tabircisi - 58 e
  5. sonsuz - 32 e
  6. Liz - 27 e
  7. Asude Makbule Uysal - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...