Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
ruyamın sadece bir kısmını hatırlıyorum.bir eve gidiyorduk yanımda bi bayan vardı ya ablamdı ya da annemdi tam hatırlamıyorum.ev yabancı bir evdi.salonuna giriyordum, ben salona girince ışıklar yanıyordu.her yer ışıl ışıl oluyordu.salonun tavanının tamamında aşağı doğru sarkan zincir şeklinde süsler vardı ve bunlar kristal, pırlanta ve elmas gibi bir maddeden aypılmıştı.uçlarında baklava dilimi şeklinde kristal gibi şekiller vardı.ışıklar ise tavanın içerisinde spot şeklindeydi ve ışıklar yanınca hepsi ışıl ışıl parlıyordu ve bu zincir gibi olan kristaller tavandan salonun hemen hemen yarısına kadar sarkıyordu yere kadar uzanmıyorlardı.ben ne kadar değişik bi tasarım diye düşünüyordum avize yerine bunların yapılması daha hoşmuş diyordum, çok hoşuma gidiyordu.
yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.4k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

85 Aktif
3 Üye ve 82 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6764
Dün : 18353
Toplam : 11134341
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1803 e
  2. Karga - 109 e
  3. yok - 40 e
  4. Yaren1989 - 36 e
  5. Rüyazede - 28 e
  6. seli - 26 e
  7. kuzgun - 24 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...