Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Ölen Annemi Gördüm Tekrar Canlanıyordu Eve Getiriyoruz Anneme Bakıyoruz Tüm Yakınlarımız Eve Geliyor Sonra Annem Su İçmeye Çalışıyor Zorlandığını Görüyorum Ben Alıp İçiriyorum Annem O Sıra Bana Yardım Et Oğlum Diyor Sonra Annemi Tekrar Defnedilecek Bu Sefer Mezarı Farklı Bi Yer De Cesedi Çalmaya Çalışan Kalkışan Oluyor

1 yorum

0 oy
Rüyakar (1.5k puan)
Annenin mezarına git ve orayı sula bazen özlediği şeyler olur kaybettiğimiz insanların. ve onlar bize bunu anca rüyalarda hissettirirler. mezarını sula dua et ruhuna eda et. o yardımı geri çevirme yasin oku ruhuna gönder hakkını helal et.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 9 okuma
+1 oy
1 yorum 8 okuma
15 Aralık 2018 Rüya kategorisinde eda yazdı
+3 oy
0 yorum 12 okuma
2 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Tuğba Rüyazede (130 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 62 okuma
+3 oy
1 yorum 20 okuma
24 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
2 yorum 9 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Berfin yazdı
0 oy
1 yorum 34 okuma
+3 oy
0 yorum 38 okuma
+3 oy
1 yorum 69 okuma
21 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Eda yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...