Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
38 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (88 puan)
Köyde benim oğlumla geziyor bir kaç kişi aralarında sohbet ediyor bir yumurtadan bahsediyorlar büyük ve değişik bir tarafı yumurta gibi diğer tarafı kabaga benziyormuş içindede 4 5 adet sarısı varmış  biz gezerken bir ev mi dükkanı bilemedim bir ses geliyor içeriye girdiğinde o bahsettikleri yumurtanın aynısı bir tuvalet gibi bir yerin kenarında dururken gördüm ve o anda oğlumun yanında olmadığını gördüm ve o anda yüzünü  göremediğim birkisi benim oğlanın üstünü doymuş ve o bahsettiğim yumurtayı kırmış ve sarısını benim oğlanın sol memesine sürerken gördüm hemen oğlanı alıp dışarı çıkarmak istiyordum ama bu arada o kişi parmaklarını birleştirip benim oğlanın sırtına bir kaç kere vurdu biz ordan uzaklaşmaya çalışırken Yan taraftaki hanede  bir cam kenarında büyükçe bir arıya benziyordu bizim çıktığımız haneyi gozetledigini gördüm ve tepki amaçlı bağırdım ve ordan uzaklaştım ama onların ne yapmaya çalıştığını anlayamadım bunu anlamak için köyün imaminin yanına gittim olayı anlattım imam da bana çocuğun sırtımda vurup çıkmadığını sordu bende vurdu diye cevapladım ve bu arada imam kaygilandi ve bu olayın üç harfliler alakalı olduğunu söyledi sonra çocuğu kucağına alıp bir beşik gibi bir şeye yatırdı çocuğun bilincini n kapalı olduğunu farkettim üzülüyordum bu arada imam bir el arabasıyla çocuğun üstüne sarı alic döktü arabayı bıraktığında arabanın içinde hiç görmediğim bir yaratık gördüm sanki yeni doğmuş gibi tam bu anda rüyam sona erdi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (120k puan)
Evet biraz farklı bir rüya. Büyü , cin ne ararsak var. Oğlunuz için kaygılanmışsınız. Bunu inceleyelim birlikte. Öncelikle oğlunuz yapmaması gereken şeyler yapmış gibi rüyada. İzin vermediğiniz veya onaylamadığınız şeyler. Sonrasında ise bunun yüzünden başına tuhaf işler gelmiş.

Devam edeceğim bu yoruma.
Rüyazede (88 puan)
Devamını bekliyorum

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 20 okuma
21 Mayıs Tabir kategorisinde Muhammed yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
0 oy
0 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-5,001 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
+4 oy
1 yorum 10 okuma
2 Ağustos Rüya kategorisinde Şule derya Rüyazede (102 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 25 okuma
17 Haziran Rüya kategorisinde Esra10293847 Rüyazede (105 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
6 Haziran Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (151k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde AXYSHE yazdı
+4 oy
1 yorum 25 okuma
6 Mayıs Rüya kategorisinde Aylin Rüyazede (104 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 35 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (22 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

88 Aktif
6 Üye ve 82 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14866
Dün : 19792
Toplam : 9493628
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...