Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
24 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (62 puan)
Köyde benim oğlumla geziyor bir kaç kişi aralarında sohbet ediyor bir yumurtadan bahsediyorlar büyük ve değişik bir tarafı yumurta gibi diğer tarafı kabaga benziyormuş içindede 4 5 adet sarısı varmış  biz gezerken bir ev mi dükkanı bilemedim bir ses geliyor içeriye girdiğinde o bahsettikleri yumurtanın aynısı bir tuvalet gibi bir yerin kenarında dururken gördüm ve o anda oğlumun yanında olmadığını gördüm ve o anda yüzünü  göremediğim birkisi benim oğlanın üstünü doymuş ve o bahsettiğim yumurtayı kırmış ve sarısını benim oğlanın sol memesine sürerken gördüm hemen oğlanı alıp dışarı çıkarmak istiyordum ama bu arada o kişi parmaklarını birleştirip benim oğlanın sırtına bir kaç kere vurdu biz ordan uzaklaşmaya çalışırken Yan taraftaki hanede  bir cam kenarında büyükçe bir arıya benziyordu bizim çıktığımız haneyi gozetledigini gördüm ve tepki amaçlı bağırdım ve ordan uzaklaştım ama onların ne yapmaya çalıştığını anlayamadım bunu anlamak için köyün imaminin yanına gittim olayı anlattım imam da bana çocuğun sırtımda vurup çıkmadığını sordu bende vurdu diye cevapladım ve bu arada imam kaygilandi ve bu olayın üç harfliler alakalı olduğunu söyledi sonra çocuğu kucağına alıp bir beşik gibi bir şeye yatırdı çocuğun bilincini n kapalı olduğunu farkettim üzülüyordum bu arada imam bir el arabasıyla çocuğun üstüne sarı alic döktü arabayı bıraktığında arabanın içinde hiç görmediğim bir yaratık gördüm sanki yeni doğmuş gibi tam bu anda rüyam sona erdi

1 yorum

+2 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Evet biraz farklı bir rüya. Büyü , cin ne ararsak var. Oğlunuz için kaygılanmışsınız. Bunu inceleyelim birlikte. Öncelikle oğlunuz yapmaması gereken şeyler yapmış gibi rüyada. İzin vermediğiniz veya onaylamadığınız şeyler. Sonrasında ise bunun yüzünden başına tuhaf işler gelmiş.

Devam edeceğim bu yoruma.
Rüyazede (62 puan)
Devamını bekliyorum

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 9 okuma
2 gün önce Tabir kategorisinde Muhammed yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
0 oy
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde AXYSHE yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
6 Mayıs Rüya kategorisinde Aylin Karabasan (-40 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (170 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Sona Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
27 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Emre başal yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...