Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+1 oy
32 okuma
Tabir kategorisinde Karabasan (-137 puan)
Köyde benim oğlumla geziyor bir kaç kişi aralarında sohbet ediyor bir yumurtadan bahsediyorlar büyük ve değişik bir tarafı yumurta gibi diğer tarafı kabaga benziyormuş içindede 4 5 adet sarısı varmış  biz gezerken bir ev mi dükkanı bilemedim bir ses geliyor içeriye girdiğinde o bahsettikleri yumurtanın aynısı bir tuvalet gibi bir yerin kenarında dururken gördüm ve o anda oğlumun yanında olmadığını gördüm ve o anda yüzünü  göremediğim birkisi benim oğlanın üstünü doymuş ve o bahsettiğim yumurtayı kırmış ve sarısını benim oğlanın sol memesine sürerken gördüm hemen oğlanı alıp dışarı çıkarmak istiyordum ama bu arada o kişi parmaklarını birleştirip benim oğlanın sırtına bir kaç kere vurdu biz ordan uzaklaşmaya çalışırken Yan taraftaki hanede  bir cam kenarında büyükçe bir arıya benziyordu bizim çıktığımız haneyi gozetledigini gördüm ve tepki amaçlı bağırdım ve ordan uzaklaştım ama onların ne yapmaya çalıştığını anlayamadım bunu anlamak için köyün imaminin yanına gittim olayı anlattım imam da bana çocuğun sırtımda vurup çıkmadığını sordu bende vurdu diye cevapladım ve bu arada imam kaygilandi ve bu olayın üç harfliler alakalı olduğunu söyledi sonra çocuğu kucağına alıp bir beşik gibi bir şeye yatırdı çocuğun bilincini n kapalı olduğunu farkettim üzülüyordum bu arada imam bir el arabasıyla çocuğun üstüne sarı alic döktü arabayı bıraktığında arabanın içinde hiç görmediğim bir yaratık gördüm sanki yeni doğmuş gibi tam bu anda rüyam sona erdi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Lusid Rüyacı (77.7k puan)
Evet biraz farklı bir rüya. Büyü , cin ne ararsak var. Oğlunuz için kaygılanmışsınız. Bunu inceleyelim birlikte. Öncelikle oğlunuz yapmaması gereken şeyler yapmış gibi rüyada. İzin vermediğiniz veya onaylamadığınız şeyler. Sonrasında ise bunun yüzünden başına tuhaf işler gelmiş.

Devam edeceğim bu yoruma.
Karabasan (-137 puan)
Devamını bekliyorum

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 13 okuma
21 Mayıs Tabir kategorisinde Muhammed yazdı
+3 oy
0 yorum 19 okuma
0 oy
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (55.5k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
17 Haziran Rüya kategorisinde Esra10293847 Rüyazede (140 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
6 Haziran Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (78k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde AXYSHE yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
6 Mayıs Rüya kategorisinde Aylin Karabasan (-266 puan) yazdı
+7 oy
0 yorum 21 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (-245 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
+1 oy
0 yorum 13 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Sona Rüyazede (140 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
27 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Emre başal yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

63 Aktif
7 Üye ve 56 misafir
Bugün : 14542
Dün : 19880
Toplam : 8842356
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 183 e
  2. Karga - 101 e
  3. Likya - 68 e
  4. Rüya Tabircisi - 58 e
  5. sonsuz - 32 e
  6. Liz - 27 e
  7. Asude Makbule Uysal - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...