Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Hayırlı akşamlar. rüyamda 2 yada 3 arkadaşla beraber bir mekana doğru gidiyoruz. gideceğimiz mekana eski sevgilimde gelecekmiş.bunu ayarlayanda benim arkadaş grubu. neyse oraya doğru giderken bir cami avlusuna giriyoruz. gideceğimiz mekanda cami avlusunun yakınında bi yerde.cami avlusu oldukça büyüktü. cami avlusunda birsürü küçük delik vardı ve her bir delikte 1 tl ye benzeyen bozuk para vardı. bazı deliklerde 1 tane bozuk para vardı bazılarında ise 5 10 tane vardı. hepsini heyecanla topluyorum. toladığım paralar cebime sığmıyordu artık. toplamaya devam ederken orda durmuş orta yaşlı bir amcaya bu paraların burda ne işi var diye sordum. oda bu deliklerde bitki filizleniyor bu paralar bunların büyümesini engelliyor dedi. bende içimden ne zararı varki bitkiler büyüsün daha güzel olur dedim. yinede paraları toplamaya devam ettim. o arada eski sevgilimde kız kardeşiyle beraber buluşacağımız mekana geliyordu. çok heyecanlı ve mutlu görünüyordu. ben onun mutsuz olacağını düşünmüştüm. aksine mutlu ve heyecanlıydı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Uzman Yorumcu (32.8k puan)
Merhaba,
Baya yoğun anlamlı bir rüya görmüşsünüz. Cami avlusunda para bulmanın onları toplamanın bir sürü yorumu var.

Deliklerden para toplamanıza ve her birinde farklı sayıda para olması detayına takıldım. O deliklerden bitki çıkıyor çıkmasın diye kapattık denmesi de enteresan.
Ben bunu eski sevgilinizle olan ilişkinize yormak istiyorum. Siz başka şeylerin peşinde koşarken, o fırsatları kovalarken, kısmet veya iş vs hepsi olabilir, o meşguliyet içinde eski sevgilinizi ihmal etmiş sanki kaçırmışsınız. Hatta bilmeden hayırlı bir şey yaptığınızı sanırken istemeden bir şeye engel olmuş veya bozmuşsunuz, iyi niyetle ama bitkilere üzülüp çıksınlar ne var ki demenizden bunu anladım.
 eski sevgilinizi yeniden gördünüz ve mutluydu yanında yeni bir sevgili değil kız kardeşi vardı, demek ki bir şansınız daha var, doğru zamanda doğru yerde olursanız her şey güzel olacak.
Sevgiler
Hocam çok teşekkürler yorum için.  Gerçekten çok güzel yorumladınız

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 99 okuma
+6 oy
1 yorum 77 okuma
12 Mayıs Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (3k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 16 okuma
+1 oy
0 yorum 4 okuma
23 Eylül 2018 Rüya kategorisinde arda yazdı
+7 oy
4 yorum 83 okuma
4 Haziran Bilgi kategorisinde Karis Uzman Yorumcu (32.8k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-82 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 32 okuma
14 Ağustos Rüya kategorisinde Adams Rüya Tabircisi (3.9k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 48 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde şule Rüyazede (224 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 48 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

110 Aktif
1 Üye ve 109 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2454
Dün : 17747
Toplam : 9498962
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...