Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
61 okuma
Rüya kategorisinde  
düzenledi
Hayırlı akşamlar. rüyamda 2 yada 3 arkadaşla beraber bir mekana doğru gidiyoruz. gideceğimiz mekana eski sevgilimde gelecekmiş.bunu ayarlayanda benim arkadaş grubu. neyse oraya doğru giderken bir cami avlusuna giriyoruz. gideceğimiz mekanda cami avlusunun yakınında bi yerde.cami avlusu oldukça büyüktü. cami avlusunda birsürü küçük delik vardı ve her bir delikte 1 tl ye benzeyen bozuk para vardı. bazı deliklerde 1 tane bozuk para vardı bazılarında ise 5 10 tane vardı. hepsini heyecanla topluyorum. toladığım paralar cebime sığmıyordu artık. toplamaya devam ederken orda durmuş orta yaşlı bir amcaya bu paraların burda ne işi var diye sordum. oda bu deliklerde bitki filizleniyor bu paralar bunların büyümesini engelliyor dedi. bende içimden ne zararı varki bitkiler büyüsün daha güzel olur dedim. yinede paraları toplamaya devam ettim. o arada eski sevgilimde kız kardeşiyle beraber buluşacağımız mekana geliyordu. çok heyecanlı ve mutlu görünüyordu. ben onun mutsuz olacağını düşünmüştüm. aksine mutlu ve heyecanlıydı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+5 oy
Karis Rüya Kurucu (80.8k puan)  
Merhaba,
Baya yoğun anlamlı bir rüya görmüşsünüz. Cami avlusunda para bulmanın onları toplamanın bir sürü yorumu var.

Deliklerden para toplamanıza ve her birinde farklı sayıda para olması detayına takıldım. O deliklerden bitki çıkıyor çıkmasın diye kapattık denmesi de enteresan.
Ben bunu eski sevgilinizle olan ilişkinize yormak istiyorum. Siz başka şeylerin peşinde koşarken, o fırsatları kovalarken, kısmet veya iş vs hepsi olabilir, o meşguliyet içinde eski sevgilinizi ihmal etmiş sanki kaçırmışsınız. Hatta bilmeden hayırlı bir şey yaptığınızı sanırken istemeden bir şeye engel olmuş veya bozmuşsunuz, iyi niyetle ama bitkilere üzülüp çıksınlar ne var ki demenizden bunu anladım.
 eski sevgilinizi yeniden gördünüz ve mutluydu yanında yeni bir sevgili değil kız kardeşi vardı, demek ki bir şansınız daha var, doğru zamanda doğru yerde olursanız her şey güzel olacak.
Sevgiler
 
Hocam çok teşekkürler yorum için.  Gerçekten çok güzel yorumladınız

İlgili rüyalar

+8 oy
2 yorum 149 okuma
+2 oy
1 yorum 23 okuma
Yaren1989 31 Mart Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (82.2k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
Cansuuüu 23 Şubat Rüya kategorisinde Cansuuüu Rüyazede (655 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 49 okuma
busebuse 25 Aralık 2019 Tabir kategorisinde busebuse Karabasan (497 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 30 okuma
mustafaharputi 25 Mayıs Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 47 okuma
mystique 12 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde mystique (-72 puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 68 okuma
+5 oy
43 yorum 129 okuma
Ruyaninmeali 2 Aralık 2019 Tabir kategorisinde Ruyaninmeali Lusid Rüyacı (76.8k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
+3 oy
0 yorum 19 okuma
merakli_ruyaci 2 Nisan Rüya kategorisinde merakli_ruyaci Rüyazede (502 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

21k rüya

83.9k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

96 Aktif
0 Üye ve 96 misafir
Bugün : 4589
Dün : 24768
Toplam : 17276687
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 3099 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 622 e
  3. Karga Karga - 186 e
  4. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 115 e
  5. Hypnos Hypnos - 59 e
  6. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 53 e
  7. Yaren1989 Yaren1989 - 33 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...