Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+5 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Hayırlı akşamlar. rüyamda 2 yada 3 arkadaşla beraber bir mekana doğru gidiyoruz. gideceğimiz mekana eski sevgilimde gelecekmiş.bunu ayarlayanda benim arkadaş grubu. neyse oraya doğru giderken bir cami avlusuna giriyoruz. gideceğimiz mekanda cami avlusunun yakınında bi yerde.cami avlusu oldukça büyüktü. cami avlusunda birsürü küçük delik vardı ve her bir delikte 1 tl ye benzeyen bozuk para vardı. bazı deliklerde 1 tane bozuk para vardı bazılarında ise 5 10 tane vardı. hepsini heyecanla topluyorum. toladığım paralar cebime sığmıyordu artık. toplamaya devam ederken orda durmuş orta yaşlı bir amcaya bu paraların burda ne işi var diye sordum. oda bu deliklerde bitki filizleniyor bu paralar bunların büyümesini engelliyor dedi. bende içimden ne zararı varki bitkiler büyüsün daha güzel olur dedim. yinede paraları toplamaya devam ettim. o arada eski sevgilimde kız kardeşiyle beraber buluşacağımız mekana geliyordu. çok heyecanlı ve mutlu görünüyordu. ben onun mutsuz olacağını düşünmüştüm. aksine mutlu ve heyecanlıydı.

1 yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (36k puan)
Merhaba,
Baya yoğun anlamlı bir rüya görmüşsünüz. Cami avlusunda para bulmanın onları toplamanın bir sürü yorumu var.

Deliklerden para toplamanıza ve her birinde farklı sayıda para olması detayına takıldım. O deliklerden bitki çıkıyor çıkmasın diye kapattık denmesi de enteresan.
Ben bunu eski sevgilinizle olan ilişkinize yormak istiyorum. Siz başka şeylerin peşinde koşarken, o fırsatları kovalarken, kısmet veya iş vs hepsi olabilir, o meşguliyet içinde eski sevgilinizi ihmal etmiş sanki kaçırmışsınız. Hatta bilmeden hayırlı bir şey yaptığınızı sanırken istemeden bir şeye engel olmuş veya bozmuşsunuz, iyi niyetle ama bitkilere üzülüp çıksınlar ne var ki demenizden bunu anladım.
 eski sevgilinizi yeniden gördünüz ve mutluydu yanında yeni bir sevgili değil kız kardeşi vardı, demek ki bir şansınız daha var, doğru zamanda doğru yerde olursanız her şey güzel olacak.
Sevgiler
Hocam çok teşekkürler yorum için.  Gerçekten çok güzel yorumladınız

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 92 okuma
+4 oy
1 yorum 47 okuma
12 Mayıs Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (414 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
0 oy
0 yorum 1 okuma
23 Eylül 2018 Rüya kategorisinde arda yazdı
+2 oy
1 yorum 27 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde mystique Rüyazede (47 puan) yazdı
+4 oy
3 yorum 44 okuma
4 Haziran Bilgi kategorisinde Karis Rüya Görüşmecisi (36k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 40 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde şule Karabasan (-308 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Jyotish Rüyazede (350 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17k rüya

3.8k yorum

1.9k düş-ünce

1.4k üye

69 Aktif
0 Üye ve 69 misafir
Bugün : 3139
Dün : 28566
Toplam : 8030107
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. sonsuz - 55 e
  2. Karga - 41 e
  3. mustafaharputi - 34 e
  4. Lacivert - 25 e
  5. Snf - 21 e
  6. Arşiv - 18 e
  7. Laputa - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...