Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
13 okuma
Tabir kategorisinde Karabasan (-30 puan)
Bir araba kullaniyordum. Hava oldukca gunesli ve ben manzaralari izleyerek ilerliyorum. Deniz kenarindan ilerliyorum. Sonra bi anda kendimi istanbul bogazinin orda kopru ustunden yalilarin ordan gecerken buluyorum. Bi anda tepeden yalilarin orda bir adama el salliyorum, guya adam birlikte oldugum insanmis ama bekarim oysa ki. Sonra ilerlemeye devam ediyorum. Buyuk mavi kubbe gibi yerlerin onunden geciyorum. Guya yeni bi site yapiliyormus o alana. Tepede bir yer. Araba ilerlerken gozume carpiyor yer, bi yandan arabayi suruyor bir yandan da bu kubbe tarzi seylerin icini gormeye calisiyorum ama meger tuvaletmis bu kubbelerin ici. Biraz karanlik. Ben yola devam ediyorum. Bu sirada araba ilerlemeye devam ederken bir adamin yuzunun yansimasini goruyorum. Bayagi gercek bi sekilde sanki bakisiyor gibiyiz birbirimizle cam araciligiyla.. ellerini goruyorum, ellerimi tutuyor ama tamamen cam yansimasi araciligiyla bunu goruyor gibiyim. Icimden diyorum ki ne kadar gercek hersey.. Ruyanin sonunda arabayi ben degil, o kullaniyordu.. Yol boyunca hava gunesli, manzaraar guzeldi...Anlami nedir bu ruyanin acaba?
Rüya Görüşmecisi (42.1k puan)
Rüyalarını yorumlamak istiyorum ama şu puan yüzünden yorumlayamıyorum. Eksiden kurtulmak için sizin de başkalarının rüyalarına yorum yapmanız gerekiyor.

1 yorum

0 oy
önce Rüyakar (1.4k puan)
kavuşamadığın ve yahut sevdiğin insanla güzel bir anı şeriteri görüp bazen sarsıntılar yaşadığın olmuş. kötü birşey değil belli ki ama istediğin şeylerin olmasını o kadar istiyosun ki isteklerin artık rüyana girmiş. rüyalarında bile her an gerçek olması için savaşıyosun.  sabret bekle belki yakın bir zamanda hiç beklemediğin mutluluklar gelip kapını çalar

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 90 okuma
29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 15 okuma
5 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Tuğba yazdı
+5 oy
1 yorum 112 okuma
21 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
16 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (-30 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
12 Nisan Tabir kategorisinde Sarah yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
20 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
+2 oy
0 yorum 73 okuma
1 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Alize yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
11 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Büşra yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
4 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Cansu yazdı
+5 oy
1 yorum 72 okuma
9 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 71 okuma
1 Temmuz 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...