Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
11 okuma
Tabir kategorisinde
rüyamda kiralık ev bakmaya çıkmıştık evleri gezdikten sonra otobüse binmek için yola çıktık dolmuşa bindik bir süre sonra kendimi bir trenin içinde buldum ve kardeşimle birlikte trenle yolculuga çıktık trabzona gittik sonra biseylerdaha oldu böyle deyisik hayvanların olduğu yerlerden gectik biriyle yüzünü hatırlamıyorum bana cennet ve cehennemin göstereceğini söyledi bi kuyunun yanına gittik ilk önce cehennemi gösterecem dedi kapısını açtı orta kaynayan suların ve ateşin olduğu yerde olan beyinleri parçaları gördüm sonra cennetin kapısına giyecekken uykumdan uyandım bu rüyanın alami nedir bana yardımcı olabilirmisiniz lütfen kafam cok karisik

1 yorum

0 oy
önce Rüyakar (1.4k puan)
olduğun noktaya dön bak belki bu bir uyarıdır gittiğin yolu sorgula nerdesin ne yapıyosun düşün taşın doğru yolu iyiliği bull. bu sana işaret olabilir seni kötü taraftan ilerleten insanları bırakıp iyi yola götürücek insanların peşinden gidebilirsin. unutma herşey senin elinde

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 25 okuma
15 Nisan Rüya kategorisinde Ebru yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 4 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde BANU yazdı
+2 oy
0 yorum 42 okuma
7 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Taner yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 30 okuma
20 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 12 okuma
14 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Oktay yazdı
+2 oy
1 yorum 5 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...