Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde
Ben degişik bir arazide bir çukur kazdım o çukurdan çok kirli kopkoyu  bir su çıktı yanımda birisi vardı ona neden böyle olabileceğini sorarken çukurdan siyah bir yılan kafasını uzattı sonra ben bir yere gittim döndüğümde o çukuru çok fazla genişletmişlerdi kirli su falanda yoktu gayet temiz gorunuyordu orda bir adam vardi elinde kurek vardi adama neden böyle yaptığını sordum tam cevap vericekken uyandım. Ruyamı yorumlarsanız çok sevinirim hayırlı ramazanlar
Rüya Tabircisi (5.2k puan)
taşındı
Genel anlamda rüyada yerden su çıktığını görmek, eli sıkışan, bir süredir maddi sıkıntılar çeken kişilerin yeni para kaynakları bulacağını, tanıdıklar vasıtasıyla ek işe gireceklerini, yoğun geçen bu dönemde para sorunlarını hallederek daha huzurlu olacaklarını bildirir. Zengin, evi olan, kendine ait iş yeri sahibi biriyle evlenerek konfor içinde yaşamak manasına gelen rüya, ömür boyu bolluk içinde olmanın da tabiridir. Şansın açıldığını bildiren rüya, bu dönemde kişinin her türlü yatırımdan istediği sonucu alacağını, karar vermek için şartların en uygun olduğu dönemde bulunulduğunu da işaret eder. Hayati dönemeçlerin, iş konusunda karar vermenin habercisi olan rüya, ev veya şehir değişikliğinin de gündeme geleceğini bildirir. Yerden çıkan su kişinin ömrüne dair bilgi verir ve uzun yıllar yaşayacak kişinin ciddi sağlık problemleri ve kazalarla uğraşmadan huzurlu şekilde yaşayacağını ifade eder.Çukurdan çıkan pis su hayatınızda güzel dönemlere geçiş yapacağınız anlamına geliyor. Çıkan yılansa hayatınızdan kötü bir insanın çıkacağına işarettir. Güzel günler sizi bekliyor diyebilirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (19.3k puan)
Temkinli olmanız lazım. Hareketlerinize çeki düzen vermeniz gerekiyor. hayatını boş işlerle tüketmeyin  özellikle iş yaşamında çok temkinli olmanız gerektiğine işaret ediyor bu rüya. Ancak hayatınızda sürekli olarak bulunan hayırlı bir kimse bulunmakta, en zor zamanlarında bile imdadına koşan birisi, bu kişi sayesinde rahatlık ve ferahlığa ulaşacaksınız.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,346 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,346 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,346 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 35 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,346 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 68 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,346 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
15 Temmuz Rüya kategorisinde Seymaaa Rüyazede (219 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 21 okuma
+2 oy
1 yorum 19 okuma
16 Mayıs Rüya kategorisinde Masumbiri Rüyazede (150 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 41 okuma
+4 oy
3 yorum 21 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde n.coli Rüyazede (47 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 20 okuma
17 Ağustos Rüya kategorisinde aayşenur99 Rüyazede (108 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

8k yorum

6.5k düş-ünce

1.9k üye

72 Aktif
6 Üye ve 66 misafir
Bugün : 5435
Dün : 20706
Toplam : 9522642
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 132 e
  2. Likya - 98 e
  3. Mirac - 50 e
  4. Rüya Tabircisi - 25 e
  5. kuzgun - 25 e
  6. sonsuz - 18 e
  7. Ayşegül keskin - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...