Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (438 puan)
Rüyamda kahkahalar hiç eksik olmadı :) Abimin kayınvalıdesi ve kayınpederi ve isimlerini hatırlayamadığım bir karı koca çok sempatik ve şekerler, bu çift de kayınvalidesinin akrabaları. Değişik bilmediğim, aydınlık, içinde bol bol bitki olan ferah bir evdeydik, ev bizim evimizdi ama bizim gerçek hayatta ki evimiz öyle geniş, ferah, yeşillikler içine değil, rüyamdaki ev de yeşillikler ve ev de beyaz renk hakimdi, (ileride böyle bir evimiz mi olacak acaba :) )
Ben ve onlar...5'imiz kahkahalar havada uçuşuyor, bir muhabbet bir muhabbet.... Ben abimin kayınvalidesinin ve eşinin öyle kahkahalar attığını hiç görmedim. Ne gülüyoruz ne gülüyoruz, bir yandan kırmızı şarap içiyoruz, ben çok güzel peynir tabağı hazırlamışım. Sohbet, muhabbet, kahkahalar...

1 yorum

+1 oy
Rüyakar (1.1k puan)
Abinizin kayınvalidesinin akraba ya da tanıdıklarından bir kısmet geçebilir elinize. Siz ise bu durumun keyfini sürecek gibi duruyorsunuz.sunulan imkanlar size iyi geleceği için en başta şaşırsanız bile memnun olacak gibisiniz:)

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
12 Nisan Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 28 okuma
24 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
10 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Damla yazdı
+1 oy
0 yorum 2 okuma
1 Temmuz 2017 İstihare kategorisinde Kübra yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...