Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
12 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (60 puan)
yeniden etikenlendirildi
Bekar bayanin evli sevgilisine yuzuk almasi o sevgilinin yuzugu takmasi nedir

2 Yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (42.1k puan)
Bu şekilde kısa anlatılan rüyaları yorumlamak çok zor oluyor. Duygu yok, olay yok, sadece bir iki simge var. Tabir değil de rüya yorumu yaptığımız için daha detaylı rüyalar bekliyoruz bir daha ki sefere.

Rüyanızın yorumuna gelirsek, sanki her haliyle kabul ediyor ve istiyor gibi bir anlam var. Evli de olsa ona ait olmasını istiyor.
0 oy
Rüyazede (438 puan)
Acaba rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazsanız nasıl olurdu? Neler çıkardı başka merak ettim. Sizin en dikkatinizi çeken kısmı baya özet geçerek ifade etmişsiniz. Okuyunca ilk akla gelen karşısındaki insanın ne durumda olduğu umrunda bile değil ben seni her halinle kabul ediyorum diyor ama aslında kendine yapıyor yapacağını, aslında kendi özgürlüğüne geçirdiği bir kelepçe o yüzük çünkü hiçbir zaman duygularını coşkuyla istediği gibi istediği an yaşayamayacağı bir hayatın içine giriyor.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 5 okuma
3 Mayıs Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (-30 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
29 Nisan Tabir kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 27 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 7 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
–1 oy
0 yorum 9 okuma
19 Nisan Rüya kategorisinde B yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
+2 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
14 Ekim 2018 Rüya kategorisinde n.coli yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...