Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
0 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
ruyamda erkek arkadaşımla evlilik hazırlıklarına başlandığını gördüm. isteksiz ve  asık suratlı olduğunu görüyordum evlenmek üzere değilmişiz gibi normal hayatını yaşıyordu işleriyle uğraşıyordu..onun evindeydik ve o da oradaydı, dayım geliyordu ve elinde bir yüzük kutusu vardı alyanslarınızı ben aldım diyordu ve bende çok seviniyordum.kutuyu açıp alyansları alıyordum alyanslar beyaz kurdela ile bağlıydı.her iki alyansta çok büyüktü. kendi alyansımı takıp deniyordum ve parmağıma çok genişti.erkek arkadaşımınkine bakıyordum onunkide çok genişti.üzülüyordum bunlar bize olmazki çok büyük diyordum dayımda üzülme gider değiştiririz diyordu ve bu süreçte erkek arkadaşım hiç oralı olmuyordu.
sonra abisi geliyordu ve ikimize kızıyordu kararınızı verin artık bizim için sorun yok biz istiyoruz ama siz ikiniz bu işin suyunu çıkardınız uzattınız gibilerinden bişeyler söylüyordu bende abisine benim açımdan sorun olmadığını ama onun sorun çıkardığını kararsız, kaprisli ayrıca çokta nazlı olduğunu söylüyordum, baksanıza tavırlarına oralı bile değil galiba istemiyor ve bu yüzden bende artık istemiyorum vazgeçtim diyordum.ben vazgeçip gitmeye karar veriyordum arkadaşımda kararını verdiğini kabul ettiğini ve gitmememi istiyordu benden. ama ben artık bu işin olmasını pek istemiyordum soğumuş gibiydim.
bu ruyayı gördükten sonra bir ruya daha gördüm. ruyamda arkadaşım bir yol üzerine bi köprü yapıyordu boğaz köprüzüne benzer bi köprüydü.bana diyorduki bu köprüyü yapmamı ve buraya yapmamı annen istedi  bende yapmaya başladım ve bi an önce bitirmeye çalışacamdiyordu. sonra benden özür diliyordu, bana gerçekte hiç olmadığı kadar iyi davranıyordu ruyamda ama ben emin olamıyordum bu iyi tavırlarının geçici olduğunu düşünüyordum.
yorumlarsanız çok sevinirim.teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.4k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

102 Aktif
1 Üye ve 101 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7977
Dün : 18353
Toplam : 11135553
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1819 e
  2. Karga - 110 e
  3. yok - 41 e
  4. Yaren1989 - 36 e
  5. Rüyazede - 29 e
  6. seli - 27 e
  7. kuzgun - 25 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...