Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
229 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Ustası (48.1k puan)
Rüyada rüya , rüya yorumlama sitemizde temel oluşum ilkemiz herkesin rüya yorumlatma ve rüya yorumlamaya aktif olarak katılımıdır. Rüyalarınızı yorumlatmak, tabir ettirmek olacağı gibi başkalarının rüyalarına da hissettiklerinizi, sezgilerinizi yazıp onların rüyalarını da yorumlama ve tabir etme belki başlarda zor gelse de birden fazla kişinin bu etkileşime katılması sonucunda ortaya farklı bakış açıları çıkacaktır.

Bu başlığımızda rüya yorumlama sitemizin kullanımı hakkında bazı ipuçları anlatacağım. Böylece çalışma mekanizmamızı daha iyi anlayabilir ve rüya yorum analiz sitemizde daha etkili bir üye olabilirsiniz.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Güzel bir başlık olmuş. Ben de ipucu paylaşırım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+2 oy
Rüya Ustası (48.1k puan)
Rüya yorumlamak için uzman olmanıza gerek yok. Bir rüyayı okuduğunuzda sezgisel olarak hissettiklerinizi bile yazabilirsiniz. İyi kötü, doğru yanlış yoktur. Rüyanızı yazmak içinse ayrı bir başlık açınız Bir Rüya Yaz butonu ile. Farklı kategorilerden birini seçebilirsiniz.

Sadece rüya yazıp etkileşimde bulunmazsanız, başkalarına rüya yorumu yapmazsanız bir süre sonra eksi puanlara düşüyorsunuz. Bu yüzden siz de etkileşimde bulunmalısınız. Rüya yorumu sitemizde sohbet, kişisel duvarlar gibi bölümlerden başkaları ile iletişime geçebilirsiniz.
Rüyazede (14 puan)
Rüyalarıma karşı kendi içimde bir dönüşüm yaşamışken buraya yönelmek ilginç oldu, keşfetmeye çalışıyorum, kurcalıyorum sitenizi, ayrıca rüyalarımı da yazıyorum. Nasıl yorumlanırlar çok merak ediyorum ama sadece ilk paylaşımım da bir yorum aldım, Karga tarafından ve çok teşekkür ettim, açıklamalarda da bulundum kendisine, çok da güzel yorumlamaydı. Benim için yorum yapma konusu yeni cesaretlenmem lazım belki de.
+2 oy
Rüya Ustası (48.1k puan)
Rüyanıza yorum yazıldığında mutlaka düşünce ile geri dönüt vermeye çalışın, bu rüyanızı daha iyi anlayıp çözümlemek için vazgeçilmezdir. Ayrıca rüya yorumu yapan yorumcular için motivasyon kaynağıdır. Çünkü yorumlanan bir rüyanın rüya yazan açısından nasıl bir etki bıraktığı yorumcu için önemlidir.

Bu yüzden bol etkileşim sitemizin ve sizlerin gelişmesi açısından son derece önemlidir. Okuyun, yazın, çekinmeyin. Yorumlayın, rüyalarınızı detaylı ve bol etiketli yazın. Rüyalarınızda duygularınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.
+2 oy
Rüya Ustası (48.1k puan)
Yeni gelen rüya yorumcularımız için bir kaç ipucu.

Öncelikle üye olan kişilerin (yanlarında puanları ve ünvanları yazar) rüyalarını yorumlayın. Daha sonra yorum almamış rüyalar önceliğiniz olsun.

Takıldığınız her konuyu benim duvarıma veya iletişim olarak mesaj gönderebilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
yorumsuz rüyalara baktım hep benimkiler sonsuz anlaşılan benim rüyaları yorumlamıyorlar.
Rüya Ustası (48.1k puan)
Ücretli yorumcular dışındakileri en iyi yorum seçerseniz belki motive edici olabilir
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
bazen seçiyorum özellikle rüyadede ve kuzgunu seçtim geçen.
Rüya Ustası (48.1k puan)
Evet görmüştüm. O durum etkili baya
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
sanki daha çok kendim yorumladığımı düşünüyorlar. çünkü yorumlarıma  dikkat ediyorlar sitede ilgilerini çekiyor. kendi rüyalarımıda yorumlayacak durumda olduğumu düşünüyorlardır. ayrıca bi çok kişide yorumyapmayı istemiyor daha çok kendi rüyalarının yorumlanmasına odaklılar.
Rüya Ustası (48.1k puan)
Maalesef öyle evet. Diğer konuları okumayan çok
+2 oy
Rüyamda teyze oğluyla baba evinde bilgisayar tamir etmeye çalışıyorduk,kafamı döndürdüyümde evin sağ divarı yıkılmışdı,galiba yıkım işleri dişarda gidiyordu,bende yardım için bilgisayarın önünden kalkdım,sonra uyandım.

İlgili rüyalar

+19 oy
30 yorum 624 okuma
+11 oy
6 yorum 89 okuma
+9 oy
4 yorum 114 okuma
27 Mart Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (155k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
5 Aralık Tabir kategorisinde Hüznün Rüyazede (79 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
+3 oy
1 yorum 18 okuma
+41 oy
90 yorum 43.9k okuma
+4 oy
1 yorum 84 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

24.3k yorum

14.7k düş-ünce

2.6k üye

109 Aktif
4 Üye ve 105 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6984
Dün : 27162
Toplam : 11732292
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 763 e
  2. Likya - 368 e
  3. Karga - 203 e
  4. yok - 81 e
  5. Ruyaninmeali - 80 e
  6. Tolgahan - 71 e
  7. Rüyazede - 60 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...