Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
42 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Yorumcusu (17.9k puan)
Rüyada rüya , rüya yorumlama sitemizde temel oluşum ilkemiz herkesin rüya yorumlatma ve rüya yorumlamaya aktif olarak katılımıdır. Rüyalarınızı yorumlatmak, tabir ettirmek olacağı gibi başkalarının rüyalarına da hissettiklerinizi, sezgilerinizi yazıp onların rüyalarını da yorumlama ve tabir etme belki başlarda zor gelse de birden fazla kişinin bu etkileşime katılması sonucunda ortaya farklı bakış açıları çıkacaktır.

Bu başlığımızda rüya yorumlama sitemizin kullanımı hakkında bazı ipuçları anlatacağım. Böylece çalışma mekanizmamızı daha iyi anlayabilir ve rüya yorum analiz sitemizde daha etkili bir üye olabilirsiniz.
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Güzel bir başlık olmuş. Ben de ipucu paylaşırım.

3 Yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (17.9k puan)
Rüya yorumlamak için uzman olmanıza gerek yok. Bir rüyayı okuduğunuzda sezgisel olarak hissettiklerinizi bile yazabilirsiniz. İyi kötü, doğru yanlış yoktur. Rüyanızı yazmak içinse ayrı bir başlık açınız Bir Rüya Yaz butonu ile. Farklı kategorilerden birini seçebilirsiniz.

Sadece rüya yazıp etkileşimde bulunmazsanız, başkalarına rüya yorumu yapmazsanız bir süre sonra eksi puanlara düşüyorsunuz. Bu yüzden siz de etkileşimde bulunmalısınız. Rüya yorumu sitemizde sohbet, kişisel duvarlar gibi bölümlerden başkaları ile iletişime geçebilirsiniz.
Rüyazede (438 puan)
Rüyalarıma karşı kendi içimde bir dönüşüm yaşamışken buraya yönelmek ilginç oldu, keşfetmeye çalışıyorum, kurcalıyorum sitenizi, ayrıca rüyalarımı da yazıyorum. Nasıl yorumlanırlar çok merak ediyorum ama sadece ilk paylaşımım da bir yorum aldım, Karga tarafından ve çok teşekkür ettim, açıklamalarda da bulundum kendisine, çok da güzel yorumlamaydı. Benim için yorum yapma konusu yeni cesaretlenmem lazım belki de.
+1 oy
Rüya Yorumcusu (17.9k puan)
Rüyanıza yorum yazıldığında mutlaka düşünce ile geri dönüt vermeye çalışın, bu rüyanızı daha iyi anlayıp çözümlemek için vazgeçilmezdir. Ayrıca rüya yorumu yapan yorumcular için motivasyon kaynağıdır. Çünkü yorumlanan bir rüyanın rüya yazan açısından nasıl bir etki bıraktığı yorumcu için önemlidir.

Bu yüzden bol etkileşim sitemizin ve sizlerin gelişmesi açısından son derece önemlidir. Okuyun, yazın, çekinmeyin. Yorumlayın, rüyalarınızı detaylı ve bol etiketli yazın. Rüyalarınızda duygularınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.
+1 oy
Rüya Yorumcusu (17.9k puan)
Yeni gelen rüya yorumcularımız için bir kaç ipucu.

Öncelikle üye olan kişilerin (yanlarında puanları ve ünvanları yazar) rüyalarını yorumlayın. Daha sonra yorum almamış rüyalar önceliğiniz olsun.

Takıldığınız her konuyu benim duvarıma veya iletişim olarak mesaj gönderebilirsiniz.

İlgili rüyalar

+7 oy
11 yorum 127 okuma
+4 oy
1 yorum 24 okuma
27 Mart Bilgi kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 39 okuma
4 Nisan Bilgi kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 42 okuma
+3 oy
2 yorum 55 okuma
28 Mart Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (17.9k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 25 okuma
+5 oy
5 yorum 49 okuma
15 Mayıs Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (17.9k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 30 okuma
+3 oy
1 yorum 22 okuma
11 Mayıs Bilgi kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+6 oy
7 yorum 205 okuma
9 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 9 okuma
9 Mayıs Tabir kategorisinde Sanem yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...