Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyada hainler askerlere ateş açıyor bende o esnada hiç tanımadığım bir yerden geçiyorum derken bi asker vuruldu sırtından yere düştü onu kurtarmak için koştum yanına vardığımda şehit olmuştu onu kurtarmak naaşını yakında bulunan polislere teslim etmek istedim etrafımızı hainler çevirmişti ben şehit olan asker ve bir asker arkadaşı hainlerin elindeydik bize kimlik sordular sonra bi fırsatını bulup kaçıp karakola doğru haber vermeye gittim orada uyandım

1 yorum

0 oy
Rüyakar (1.5k puan)
izlediğin bir film veya dizinin etksinde kalmış olabilirsin haber verilmesini isteyip ancak yetişemeyen yada gelecek yardımın çok geç kalmasıyla istemediğin bir olayla karşı karşıya kaldığın için vicdan azabı duyuyor olabilirsin

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 13 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Coşkun yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
26 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Soner Yalçın yazdı
+3 oy
3 yorum 10 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde lutfi yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 11 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Semra yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
20 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
20 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
20 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...