Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+13 oy
57 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (209k puan)  
düzenledi
Merhaba :)
Rüyamda ilk evdeydim,akşam ve annem odada bizim tatil havlularımızı çıkarıyordu. Bende havluları koklamak için yanına gittim, kokladım. Daha sonra denizin kenarına geldim bir anda. Öğleden sonraydı akşam güneşi daha oluşmamıştı. Deniz masmavi dibi görünen şekilde değildi normal halindeydi. Yanımda biri daha vardı kimdi bilmiyorum. Aileden biri değildi. Denizin içine girdim dizlerime kadar yanımdaki kişi büyük balık yakalamış 2 tane ben birini elime aldım ama büyük ve korktuğum için geri bıraktım. Geri bırakınca suya değil kumun üstüne bıraktım. İki balık da alt alta duruyordu kumun üstünde. Üstteki balık normal büyük bir balıktı. Alttaki balık da yılan balığıydı,benim tuttuğum da bu balıktı. Balığa dalga gelecek de hareket edecek diye ben uzak durmaya çalıştım.
Daha sonra annemle babam geldi akşam güneşi vuruyor bize. Annem kum oyuncaklarımı getirmiş. Ama gelince poşet yırtılmış ve oyuncaklarım kumun üstüne dökülmeye başladı. Annem poşeti bıraktı ben döküleleri almaya başladım. Yanımızda başka insanlar da vardı. Genç bir erkek vardı,çıplak küçük erkek çocuk vardı. Otobüs durağı gibi oturulacak üstü biraz kapalı bir yer verdi denizin kenarında biz bir süre sonra orda oturduk. Küçük erkek çocuk iki dizimin üstünde yatıyordu yan duruyordu ve tamamen çıplaktı. Ben fark ettim bunu çocuğun önünü çevirdim, kucağıma oturttum ve yanımda koyu pembe,şekilli bir örtü varmış çocuğun üstüne örttüm elimle de tuttum. Görmesinler öyle diye kapattım çocuk da kucağımda öyle oturdu. Gerçekte tanıdığım bir çocuk da değildi. Esmer, zayıftı.
Eve gidelim dedik akşam oluyordu artık. Her şeyimizi topladık giderken kendimi evimize gelmiş olarak buldum. Sanki evimiz denize yakınmış gibi.
Yorumlarsanız çok sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
tatile ihtiyaç duymak olacağı gibi gerçektede tatile gitme ihtimali olabilir. değişiklik yolculuk işaretleri var.denizi daha öncede yorumlamıştım genelde devlet aile kurumları işaret eder. ve gene geniş çaplı hayallerini umutlarını gösterir ve gene deniz üst bilinç denilen bilinçlilik hlalini gösterir.çoğunlukla maddi gelişmeler ve iç dünyandaki gelişmelerdir. iç dünyandan dış dünyana bakışı gösterir. berraklığına göre karar verebilirsin. balıklar kısmet mal haber ve özellikle fırsatları gösterir başkasıını etkisiyle atıldığın bir işeten yada bir fırsattan neden çekindin acaba, elinden kayıp giden bir fırsatın olabilir daha doğrusu kendi elinle bıraktığın.özellikle yılan balığı çok değişik bir fırsatı gösterir. öyleki çevredekiler bu fırsatı veya kısmeti kıskanırlar yılan balığı eti çok değerlidir ve herkes yemez yani herkesin kullanabileceği  yada bulabileceği bir kısmet değildir özel bir kısmettir. kumlar genelde maddi olsada enerjisel özellikleride vardır ve insanı yeniler rahatlatırlar. deniz kenarında olursabu gene çevrene hayata bakış açısını gösterir muhtemelen annen kendinden emin ve rahat görünüyor. öyleki bu rahatlığı dikkatini dağıtabiliyor. çcuk verkeğin durumunu ele alacak olursak aslında ylnızlığın sıkıntısında olduğunu söyleyebiliriz. deniz kum plaj v.s gibi durmlar da özellikle insanlar varsa bu çevredeki insanlaar hakkında bakış açını onların tavırlarından nasıl etkilendğini gösteriyor her ne kadar bağlarını devam ettirsende bu kişilerde seni rahatsız eden bir şeyler var beğenmediğin yönleri olabilir bu kişilerin. buraya ek olarak dışarda tanımadığın insanlarla da iletişminde rahatsız eden bir şeyler olabilir. biraz duygusal  belki cinsel belki iletişim ve diyalog birilerinden emin olmadan hareket etmeyecek gbisin yada hala güvensizlik duyduğun durumlar  var yabancı insanlara karşı belkide ahlaki anlamda güvensizliktir.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Fazlasıyla açıklayıcı olmuş yine teşekkür ederim sağ olun :)
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
rica ederim. bende teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+7 oy
5 yorum 74 okuma
+20 oy
2 yorum 36 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...