Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
41 okuma
İstihare kategorisinde
Beğendiğim biri için istihare yaptim.Meydan gibi bi alanda kocaman balik heykeli var.Sonra bi ruzgar cikiyo bu yerdeki tozlari,kuru yaprakları kaldirip atiyor. O heykelde kalkiyor. Okuldan hocami görüyorum ders hakkinda konuşuyoruz benim adim var listede önemli bi kişiymişim yani kariyer sahibiyim. Tanidigim bi arkadasimda calistigim yerin aşçısıymış karşidan görüyorum, üzerinde mavi bi ceket var uzun. Yorumlarsaniz sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (254k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
heykelin balık olduğunu düşünürsek geçmişte kalmış bir kısmete, sadece heykel olarak düşünürsek sevmediğiniz sempati duymadığınız biri yoruyrum ama rüzgarr zaten kaldırmış yani geçmişi anlatan bir kısım bu. hocanızla konuşmanız bilgi ihtiyacınız olduğunuza bir konu üzerinde öğrenmek istediğiniz şeylere yoruyorum.isminizin listede olmasını çevrenizde sevilmenize saygı duyulmasına yorumluyorum.çevrenizin genişleyeceğini işaret eder. aşçı olan arkadaşınız size bence işaret vermiş bir şeyi elde etmek istiyorsan önce marifetini göstereceksin der gibi çaba göstermen gerektiğine işaret etmiş. mavi cekette umut olduğuna ama kesinde olmadığına işaret etmiş yani çaba göster demektir bu.
ayrıca aşağıdaki linkleri okuyup 1-3-7-11 defa daha istihareyi tekrar edebilirsin. ancak önce o kişiyle bağlantı kurup karar aşamasında istihareyi yapman gerekir. kaderinin kim olduğunu istihare söylemez karar aşamasına geldiğinde yani evlilik olacağı zaman o evlilik yapıldığı takdirde evliliğin hayırlı olup olmadığına dair işaret verir.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 16 okuma
3 Temmuz Tabir kategorisinde Rabbi Rüyazede (0 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 173 okuma
+1 oy
0 yorum 22 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (891 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 32 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (891 puan) yazdı
+4 oy
4 yorum 22 okuma
17 Temmuz Rüya kategorisinde Banu6148 Rüyazede (122 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 18 okuma
13 Haziran Rüya kategorisinde elvantunc Rüyazede (76 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 59 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (891 puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 55 okuma
+4 oy
1 yorum 27 okuma
4 gün önce İstihare kategorisinde Buse58 Rüyazede (8 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 19 okuma
3 Eylül İstihare kategorisinde Adams Rüyazede (96 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.2k rüya

10.2k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

112 Aktif
5 Üye ve 107 misafir
Bugün : 6428
Dün : 23055
Toplam : 9982498
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 12 e
  2. kuzgun - 7 e
  3. Mirac - 2 e
  4. Sefa - 2 e
  5. Fidan bebek - 1 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...