Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Merhaba,
Küçük bir şehirdeyim, sevdiğim bir şehir,ayrılmak istemediğim orda doğmuş büyümüş gibiyim.yolarında devamlı yürüyorum, bir korku filmi izler gibiyim aynı zamanda.Yerden lavlar çıkyor, şehrin çoğu budan habersiz... Asıl patlama olacak sonra bir yandan da bunu biliyorum, sanki filmin sonunu önceden biliyorum.Bi yandan lavların çıktığını kısa bir zaman sonra volkanın patlayacağını ve şehrin yokolacağını biliyor öbür yandan da bu kısa sürede giysi almaya gidiyorum.Dükkan saibi bana giysi arıyor , bulamayınca bodrum katına iniyor, ben biri daha iniyoruz ardından ve birimiz kapıyı kapatıyor ardı sıra... Aynı zaman da gören de benim ölecekler diyorum , çıkamayacaklar...Mahsende zaten lavlar yüzeye çıkmış nemli bir zemin oluşmuş..Ardından sokaktayım yaşlı birinin birazdan habersizce öleceğini tahmin ediyorum( sevmediğim bir tip, tanımıyorum) , sonra onu asfaltta lav seli içerisinde bir nevi mumyalaşmış görüyorum. Yürüyorum hala nereye gitsem küçük lav birikintilerinden geçemiyorum,biri asfaltın temizlenmesi için toprak arazilere lavları akıtılmasını söylüyor, en azından şehirden kaçabiliriz,şehir yokolacak kesin ama kurtulmak için bu yöntdm şart diyor, bana mantıklı gelsede gözlemleyen bana, diğerleri saçmalık olarak(yine galiba banim)görüyor.
Ama bir yandan bilsem de tehlikeyi , ki herkes öğreniyor, apartmanlar bile tam çökmesede yana doğru devriliyorlar, görüyorum korku yok...bir nevi kabulleniş, sadece gitmek istemiyorum şehirden ama film izler gibi hem ordayım,hem de farkında ama duygusuz olmasada fazla mantıklı bir bakışla bekliyorum, umutsuzluk yok,..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.4k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

84 Aktif
2 Üye ve 82 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6710
Dün : 18353
Toplam : 11134287
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1803 e
  2. Karga - 109 e
  3. yok - 40 e
  4. Yaren1989 - 36 e
  5. Rüyazede - 28 e
  6. seli - 26 e
  7. kuzgun - 24 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...