Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
29 okuma
Rüya kategorisinde
Açık bir mezarın içerisinde annemle beraber uzanmışız babam mezarın kenarında ayakta sohbet ediyoruz. Üstüme başıma bakıyorum kıyafetlerimleyim yan tarafıma bakıyorum kefenlenmiş bir bebek girdiğimiz mezar onun mezarıymış gibi kazılmış açılmış bizde oraya yatıyoruz hatta tepkide veriyorum bu  bir bebeğin mezarı diye sonra kalkıyoruz sohbet ederek eve doğru gidiyoruz. Evde camdan bakar gibiyim dışarda bir tır manevra yapıyordu gitti sonra bir romörklü traktör hızla geliyordu evimizin yanında bir inşaat temel çukuru vardı traktör sürücüsü direksiyonu çevirdi traktörün çukura düşmesini engelledi ancak romörk temele de vrildi içinde demir tel vardı inşaat teli. Sonra bir futbol stadının içindeyim tribün yok etraf ağaçlık. Sonra başka bir yerde bir traktör bir ağacın etrafında dönerek o ağaca bişeyler fışkırtarak ilaçlama yapıyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Rüya Tabircisi (5.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sanki bişiler yapmaya, yaratmataya hazırsınız hep, temeli atıyorsunuz, fakat hep bir çukur engeli - tehlikesi var. Siz hep ucundan kıyısından sıyararak o çukur durumundan kurtuluyorsunuz. (bebek var ama ölü, temel var ama romork çukura düşüyor gibi...) Bu bana maddiyat / iş ile ilgili gibi geliyor. Etrafı açık, ağaçlıkla çevrili stad büyük bir ferahlama. Bu şansız durumdan çıkıp, bir de ilacıyla iyileştiriliyorsunuz. Güzel bir rüya, yardım eli geliyor.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 16 okuma
4 Mart Rüya kategorisinde Çimen yazdı
+3 oy
5 yorum 10 okuma
+4 oy
1 yorum 24 okuma
20 Temmuz Tabir kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
2 yorum 20 okuma
18 Mayıs Rüya kategorisinde Şenol yazdı
+3 oy
2 yorum 19 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde SEFA yazdı
+4 oy
2 yorum 20 okuma
11 Temmuz Tabir kategorisinde Esra A. Rüyazede (96 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde Ceylan yazdı
+5 oy
1 yorum 36 okuma
11 Haziran Tabir kategorisinde nurefşan Rüyazede (116 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 25 okuma
4 Ağustos Rüya kategorisinde Sibella Rüyazede (108 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 18 okuma
30 Temmuz Rüya kategorisinde Yıldız5656 Rüyazede (116 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

8k yorum

6.5k düş-ünce

1.9k üye

113 Aktif
6 Üye ve 107 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5664
Dün : 20706
Toplam : 9522871
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 133 e
  2. Likya - 98 e
  3. Mirac - 50 e
  4. Rüya Tabircisi - 28 e
  5. kuzgun - 25 e
  6. sonsuz - 18 e
  7. Ayşegül keskin - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...