Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
Açık bir mezarın içerisinde annemle beraber uzanmışız babam mezarın kenarında ayakta sohbet ediyoruz. Üstüme başıma bakıyorum kıyafetlerimleyim yan tarafıma bakıyorum kefenlenmiş bir bebek girdiğimiz mezar onun mezarıymış gibi kazılmış açılmış bizde oraya yatıyoruz hatta tepkide veriyorum bu  bir bebeğin mezarı diye sonra kalkıyoruz sohbet ederek eve doğru gidiyoruz. Evde camdan bakar gibiyim dışarda bir tır manevra yapıyordu gitti sonra bir romörklü traktör hızla geliyordu evimizin yanında bir inşaat temel çukuru vardı traktör sürücüsü direksiyonu çevirdi traktörün çukura düşmesini engelledi ancak romörk temele de vrildi içinde demir tel vardı inşaat teli. Sonra bir futbol stadının içindeyim tribün yok etraf ağaçlık. Sonra başka bir yerde bir traktör bir ağacın etrafında dönerek o ağaca bişeyler fışkırtarak ilaçlama yapıyor.

1 yorum

+2 oy
Rüyakar (2k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sanki bişiler yapmaya, yaratmataya hazırsınız hep, temeli atıyorsunuz, fakat hep bir çukur engeli - tehlikesi var. Siz hep ucundan kıyısından sıyararak o çukur durumundan kurtuluyorsunuz. (bebek var ama ölü, temel var ama romork çukura düşüyor gibi...) Bu bana maddiyat / iş ile ilgili gibi geliyor. Etrafı açık, ağaçlıkla çevrili stad büyük bir ferahlama. Bu şansız durumdan çıkıp, bir de ilacıyla iyileştiriliyorsunuz. Güzel bir rüya, yardım eli geliyor.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 8 okuma
4 Mart Rüya kategorisinde Çimen yazdı
+4 oy
2 yorum 10 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Şenol yazdı
+1 oy
1 yorum 10 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde SEFA yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde Ceylan yazdı
+3 oy
3 yorum 13 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
1 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 57 okuma
3 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...