Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+1 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
günaydın,
rüyamda bir dolu düğün gördüm; bir restaurantda arkadaşlarıyla eğlenenler, süslü kocaman eski model bir arabadada yine dostlarıyla gelin damat, çok güzel br evin önünde yapılan kutlama ve en son belediye nikahı gibi bir çok gelinin arada bulunduğu bir organizasyon...kız kardeşimle epeyce uzun boylu bir hayvanın (sanırım hayvandı) üstünde izledik tüm bu eğlenceyi. sonra döndük ve dönüş yolunda benim ayakkabılarımı yolda görüp kızkardeşime giyip orada bıraktığı için sinirlendim..aslında bir çok başka sahnelerde vardı hatırladığı bu kadar.
ayrıca bir de sürekli gördüğüm bir rüya var. Çok uzattım, kusura bakmayın lütfen. Beni her defasında huzursuz ediyor. Yer genellikle bizim eski evimiz (bazen şu an yaşadığım evleri de görebiliyorum), akşam vakti ve sanki kapıya tanımadığımız birileri gelecek gibi bir his var içimde. Yüzlerini seçemiyorum. Zaten görmekte istemiyorum. Ne yapıp edip kapıyı kilitlemeye çalışıyorum, can havliyle. Genelde evde yalnızım ve sokaklar bomboş.
çok çok teşekkürler, sevgiler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.4k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

152 Aktif
2 Üye ve 150 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7462
Dün : 18353
Toplam : 11135038
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1819 e
  2. Karga - 110 e
  3. yok - 41 e
  4. Yaren1989 - 36 e
  5. Rüyazede - 29 e
  6. seli - 27 e
  7. kuzgun - 25 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...