Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
78 okuma
Mine Kızılaslan Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (7.9k puan)  
düzenledi
Bingölde üniveriste okuyorum, rüyamda da annemle beraber bingöldeydik. Annem ve ben hazırlanıp dışarı çıkıyoruz okula yaklaşıyoruz, ben okula doğru yürüyorum annemde işim var deyip çarşıya gidiyor. Nedenini bilmiyorum ama elimde ekmek dolu bir poşet vardı.Okula doğru biraz yürüdükten sonra söylenmeye başlıyorum işte burası en sevdiğim yol, ne kadar çok seviyorum falan diyorum o sırada adamın biri bir şeyler söylüyor. Adamı dinlediğim sırada telefonumu annemde unuttuğumu fark ediyorum ve geri dönüp annemi aramaya başlıyorum durakta. Durağın karşısında park benzeri bir yer var oraya girmiş olabilir düşüncesiyle bende giriyorum. Bir kadınla karşılaşıyorum. İkimizde kapalı olan tarafa gittik ve yanlış geldiğimizi fark edince geri döndük. Döndüğümüz yerde iki tane salıncak vardı üst üste, kadında burada oturalım mı dedi kabul ettim. Kadın alt salıncağa geçti bende üst salıncağı seçtim. Seçtiğim salıncağın sağ tarafında göl görünüyordu huzur verici diyerek onu seçtim. Bir süre sallandıktan sonra salıncağın zinciri koptu ve düştüm. Daha sonra kadın yanına çağırdı, aşağıda beraber oturduk ve yanımızda bulunan ekmekten birer parça aldık. Bu sefer kadın tekrar bana dönüp " boşver burayı ben sana daha güzel bir yer gösterecem deyip onu takip etmemi söyledi. Bulunduğumuz yerden aşağı doğru yürüdük, merdivenlerden indik ve köşeyi döner dönmez karşımda masmavi bir deniz gördüm. İşin ilginç tarafı Bingölde deniz olması galiba. Hemen kumsala doğru koşup bileğime kadar denize girdim. O arada kadında mayosunu falan giymiş kumsaldaki salıncakta oturuyordu. Ben denizi gördüğüm için büyük bir mutlulukla suyla oynarken arkadan 2 erkek sesi duydum. Erkeklerden biri yanımdaki kadına doğru bağırarak yaklaştı. " Yine mi sen, beni mi takip ediyorsun " diyerek kadının boynuna vurdu. Bende korkup kadının yanına koştum bir şey oldu mu iyi mi diye kontrol etmeye başlarken başımın döndüğünü fark ettim. Kum yutmuş gibi siyah kum kustum, biraz sersemledikten sonra kadın ve 2 erkek etrafımda durup iyi misin demeye başladı. Daha sonra tekrar kusmaya başladım ve bayıldım. Uyandığımda kumsalda tek başımaydım ve güneş daha yeni batmaya başlamıştı. Hemen yanımdaki kadını ve ve diğerlerini aramaya başladım. Kumsal boyunca bölümler vardı duvar ile ayrılmış. Bütün bölümlere tek tek baktım ama kimseyi bulamadım, en son çok uzakta birilerinin hala denize girdiğini gördüm. Oraya kadar gidemem deyip geri dönmeye başladım. O sırada 2 erkek yüzerek yanımdan geçti. Kim daha erken dönerse onundur deyip yüzmeye devam ettiler bende o sırada koşmaya başladım bir an önce eşyalarımı alıp oradan ayrılmak için.  Geldiğim yere gidemeden uyandım.

Biraz fazla uzun oldu ama değerli yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+1 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.0m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bu rüyada anneni kaybetmen aslında kendinle ilgili bir durum. Elinde ekmeklerin olması ve  bunları taşıman sonra gittiğin yolu sevmen de bi an önce ekmeğini eline alma isteğini gösteriyor. Ama gel gör ki bu durum biraz ailenden uzaklaşmanı gerektirebilecek sanki. Veya sonuçlarının öyle olmasından korkuyorsun. Ardından gördüğün deniz de gittiğin yolun doğru ve huzurlu olduğunu simgeliyor. İlişkilernde de gelişmeler olacak gibi.
Ali Emrah Rüyazede (1.2k puan)  
Mubarek benim rüyaya da bi baksan olurmu rica etsem
Mine Kızılaslan Rüya Tabircisi (7.9k puan)  
Çok teşekkür ederim yorumunuz için.
+1 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.0m puan)  
Baktım ama senin taleplerine çok uyduğum söylenemez. Başka yorumcular baksın olmazsa bana kalırsa yine yazarım.
+1 oy
Ali Emrah Rüyazede (1.2k puan)  
Enes (ra) anlatıyor: "Resulullah (sav) buyurdular ki: "Rüyada gördüğünüz şeylerin isimlerini, o rüyayı yormada esas alın. Keza gördüklerinizin künyelerini veya kinaye manalarını da dikkate alın. Rüya, ilk yorumcuya göre vukua gelir, öyleyse rastgele kimselere anlatmayın"

Şimdi ben hadisle amel ederim gerçekten bu durum yorumda size uymuyorsa yorumlamasanız daha iyi

İlgili rüyalar

+21 oy
6 yorum 175 okuma
Güll1 4 Mart Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (3.0k puan)   yazdı
+5 oy
6 yorum 213 okuma
jeandark34 5 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde jeandark34 Karabasan (440 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 76 okuma
+9 oy
2 yorum 79 okuma
geekone3388 30 Ocak 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 70 okuma
saga 10 Şubat 2020 İstihare kategorisinde saga Rüyakar (5.2k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 82 okuma
12 Aralık 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 116 268 yazdı
+18 oy
12 yorum 77 okuma
+6 oy
2 yorum 41 okuma
+5 oy
2 yorum 63 okuma
+11 oy
2 yorum 150 okuma
Likya 10 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (440k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 82 okuma
Eyja 13 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (5.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

244 Aktif
2 Üye ve 242 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 24186
Dün : 24117
Toplam : 29463158
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...