Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.9k puan)
Her gece gördüğüm çeşitli ilginç rüyamın arasında anlatırken en çok eğlendiğim rüyamdır bu yazdığım. Henüz ortaokuldaydım. Rüyamda sabaha karşı bir saatlerde boğazdayım. Denizde bir sandal var. Sandalda babam, amcam ve matematik öğretmenim. Bir şeyler konuşuyorlar. Ben de hızla onlara doğru yürüyorum. Elimde bir paket karbonat var alakasız bir şekilde. Koşarken ayağım takılıyor, deniz kabarıyor, köpürüyor ve kola oluyor. Bizimkiler çok gülüyorlar bana, bense gerçekten tadı kola gibi mi diye merak ediyorum. İçiyoruz, gerçekten koca deniz kola olmuş.

1 yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Bu rüya sizin matematik, kimya gibi alanlara olan ilginizin çocukluktan geldiğini gösteriyor. Maddelerin değişimleri , etkileşimleri rüyanızlarda olduğuna göre kesin şu an fen ile ilgili bir işte çalışıyorsunuz bence. Belki bir kimyager, belki bir fen öğretmeni. rüyayı gördüğünüz zaman bu durumun sizi eğlendirmesi merakınızı ve niyetinizi tetiklemiş olmalı.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 8 okuma
13 saat önce Rüya kategorisinde Kaya yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde magdalena Rüyakar (2k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 10 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde melo yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
+1 oy
1 yorum 11 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 52 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (170 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...