Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+15 oy
2.0k okuma
Rüya kategorisinde Rüya Ustası (49.9k puan)  
annem rüyasında namaz kılarken bişey tarafından engel oldugunu ayaktayken düşürmeye calıstıgını ve düşmemek için namazım bozulmasın diye oturarak devam etmiş. oturarak kılarkende arkasında asılıp düşürmüş annemi. neye gelir rüyanın anlamını bilen varsa yardımcı olabilr mi?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+11 oy
Rüya Bilgesi (481k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
İlginç bir rüya. Annen rüyasında dini bir vecibeyi yerine getirirken engel olunuyor, bunun gerçek hayattaki yansıması bazı bilinçaltı suçluluk duyguları olabilir. Eksik ibadet, kazaya bırakılmış namaz, oruç, zekat gibi. Bu bilinçaltı kısmı, ama daha farklı şeyler de olabilir. Bazı varlıklar veya durumlar annenin manevi yönünü zorluyor sanki.
+10 oy
 
Rüyamda öğle namazının vakti daralmıştı namaza durmaya niyetleniyorum annem her seferinde bir iş çıkartıyor beni namazdan alıkoyuyor en sonunda ikindi ezanı okunuyor ve ben öğle namazını kılamıyorum.
+5 oy
 
Aynen bende de böyle bi sey olmuştu ve bu ruyayi 2 kere gördüm. Ama bana engel olanlar karsi taraf, qeyri adi mahluklar yani. Sabah namazina kilmaya çalışıyorum ruyadayken ve abdestimdede engel oluyor korkun seyler yapiyorlar. Korkuyorumm. Namaza basliyamiyorum bile, korrktugum için yuzumu kapatiyorum ama dokunuyo ve korkutuyorlarr, annemde ruyamdayken benle namaz kilmaq istiyoo (hayatta kilmiyo kenddisi) abdest aliyo ama kilmaya gelince gözleri degisiyo kilmiycam diyoo bana kotu kotu bakiyooo. Ve bunu ben bu ruyayi ayni sekilde 2ci kere göruyorumm.  Çokk korkuyorum lutfen bi seyler yapin yardm edn.
+4 oy
önce Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
bu tür rüyalara şöyle bakmak lazım doğru yaptığınız işe engel olan birisi, yada yaptığınız bi iyiliğin makbule geçmesini engelleyen bir yanınız
+1 oy
önce Rüya Görüşmecisi (40.5k puan)  
Manevi alanda sana engel olan birileri var. Bu duygu da olabilir sevgi gibi şeyler de olabilir. Bazı şeylere güvenmek istiyorsun ama engel olunuyor

İlgili rüyalar

+3 oy
3 yorum 31 okuma
1 Temmuz Rüya kategorisinde serkn23 Rüyazede (744 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 51 okuma
5 Kasım 2019 Rüya kategorisinde B Karabasan (106 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 45 okuma
4 Haziran Rüya kategorisinde Bayramoffa Karabasan (405 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 27 okuma
6 Temmuz Rüya kategorisinde Karabey Karabasan (405 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
+4 oy
4 yorum 30 okuma
+3 oy
1 yorum 215 okuma
15 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+2 oy
0 yorum 28 okuma
21 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+4 oy
0 yorum 51 okuma
22 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Selen   yazdı
0 oy
1 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 17 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Keı4eus Karabasan (14 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 26 okuma
+4 oy
1 yorum 18 okuma
18 Mayıs Rüya kategorisinde Adams Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...