Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
43 okuma
Arşiv Rüya kategorisinde Rüya Ustası (51.2k puan)  
selamlar,
Büyük bir salondayız, bir evin salonu gibi. Galiba bizim. Bir çok bebek var etrafta, hepsi akrabaların, tanıdıkların imiş. Hepsi birbirinden güzel ve yanılmıyorsam çoğu erkek. Onları sevip okşuyorum, ilgileniyorum. Sonra anlıyorum ki kalabalığın nedeni; kız isteme olayı. Yani beni istemeye gelecekler. Aile büyükleri (erkekler) başka bir odaya geçiyor, ben de annem ve kaynana adayı (akraba olduğunu hissediyorum) ile birlikte dışarı çıkıyoruz. Herkes çok mutlu görünüyor. Ben sadece huzurluyum, belirgin bir mutluluk ya da heyecan yok. Kapıdan çıkar çıkmaz ayaklarım çamur oluyor, kil rengi, ayakkabılarım yok ve beyaz çoraplarım kirleniyor. Önemsemiyorum, eve dönünce değiştiririm diyorum. Sohbet ediyoruz, iki anne ve ben, kaynananın elinde iki altın var, karşılaştırıyor bir şeyler soruyor. Sonra eve geri dönüyoruz. Ben yine bebeklerle ilgileniyorum, ama kapıdan içeri girerken sağ tarafta akan bir musluğu kapatıyorum. Bir akrabamın elinde kaseler var, camdan, onlara çiçek dikeceğimi söylüyorum, ama boyutlarının çokta uygun olmadığını düşünüyorum. Sonra evin arkasında bir göl olduğunu farkediyorum. Sevinçle o tarafa yürüyorum, çok büyük ama sığ bir göl, üzerinde insanlar yürüyor. Ben de ilerliyorum biraz, sonra bana doğru gelen bir bayan görüyorum, 2-3 yaşlarında çok güzel yüzlü bir erkek çocuğunun elinden tutmuş. Seni gördüğüme çok sevindim diyorum. (bayan çocukluğumu geçirdiğim mahalledeki cami hocasının büyük kızı). Sonra bir şekilde kendimi köyde buluyorum, ailemle köyü ziyarete gelmişiz. Bizim evimizin yolunda bir komşunun 3 ya da 4 tane oğlu vardı, bunlardan birini aynaya bakarken gördüm ve tekerlekli sandalyede idi (normalde tüm oğulları sağlıklı). Bu aile ile ya da cami hocasının kızı ile hiçbir bağlantım yok, geçmişte de sıkı bir ilişkimiz olmadı. Bir de şöyle bir detay var, bu aile beni isteyen ilk aile, ama o zaman ben çok küçüktüm ve dikkate bile alınmadı zaten. Rüyamda günlük yaşamın izleri de var tabi. Örneğin bu aralar ailede çok fazla bebek var, etrafta da sürekli bebke sahibi insanlar dikkatimi çekiyor (zaten çocuklara hastayımdır). Günlük hayatta çiçeklerle de çok ilgilenirim. Ve tabi isteme olayına gelince. Erkek arkadaşım ile uzun süredir ayrıyız, ama ikimizin de isteği dışında gelişen bir neden dolayısıyla.
şimdiden gönlünüze ve elinize sağlık
sevgilerimle,

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Simge Rüya Bilgesi (121k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Yeni bir başlangıç yapma isteği gönlünü doldurup taşırmış senin. Hemen her sahada arayış içindesin. Hatta bunların içine manevi konular da dahil (hatta dünyevi konuları biraz askıya alma eğilimi bile var). Bu arayışların esnasında ufak tefek çekincelerin oluyor, istemediğin bişeylere karışmış olmak gibi, fakat yeni başlangıç arzun öyle büyük ki, bunlara pek aldırmıyorsun. Bu beklentin, dünya normlarını zorlayacak bişey olsun istiyorsun. Tabi bu arada birlikteliğin her anlamda özlemi de var.

İlgili rüyalar

+10 oy
4 yorum 185 okuma
+5 oy
1 yorum 77 okuma
28 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Yampiri Prenses   yazdı
+6 oy
0 yorum 30 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Ustası (51.2k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 43 okuma
Pelin Su 12 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Pelin Su Uzman Yorumcu (22.3k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 42 okuma
mustafaharputi 21 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.5m puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 36 okuma
SSDGN 11 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (187 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 47 okuma
30 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 33 168 yazdı
+5 oy
0 yorum 39 okuma
27 Ocak 2019 İstihare kategorisinde misafir   12 33 168 yazdı
+2 oy
0 yorum 30 okuma
+6 oy
0 yorum 37 okuma
11 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir   12 33 168 yazdı
+4 oy
1 yorum 52 okuma
dimit 4 Şubat 2018 Rüya kategorisinde dimit (-749 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

80.9k yorum

26.3k düş-ünce

4.3k üye

62 Aktif
0 Üye ve 62 misafir
Bugün : 4223
Dün : 25697
Toplam : 17028533
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 2339 e
  2. Karga Karga - 293 e
  3. Sonbahar Sonbahar - 203 e
  4. Simge Simge - 175 e
  5. sonsuz sonsuz - 56 e
  6. ~Angel~ ~Angel~ - 51 e
  7. Hypnos Hypnos - 47 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...