Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
40 okuma
Durugörü kategorisinde Rüyakar (5.1k puan)  
“Fizik bedeninin burada bulunuşu sana hatırlama konusunda tam bir avantaj sağladı diyebiliriz; çünkü diğer gezginler gibi rüya bedeninle gelmiş olsaydın bu hatırlamanın bir garantisi olmazdı. Her varlığın kendi konumunun frekansına uygun olan bedeni -fizik beden diyorsunuz buna- o konum için esastır ve çok özeldir.”

“Neden?”

“Çünkü o, belirgin konumun frekanslarına uygun olacak şekilde programlanmıştır, yani onun sayesinde deneyim yaşayan bir varlık olarak onurlandırılmışsın anlamına geliyor. Bir gezegene doğduğunuzda, ilk nefesi aldığınız an varlığınızın kuantum alanı, gezegeni çevreleyen kristalimsi kabuğa bakar ve DNA nızın verim oranını gezegenin enerjisine ayarlar. Bu kabuk ise kolayca tahmin edebileceğin gibi o gezegende yaşamış herkesin enerjilerini ve tarihini barındıran bir bellektir.”

Laniakea‘dan alıntı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (13.6k puan)  
rüyada iken gördüğümüz rüyalar çevremize enerji saçarlar mı peki. düşüncelerin hislerin duyguların bir enerjisi var bunlar pozitif veya negatif olabiliyor ve bunu çevremize yansıtabiliyoruz aktarabiliyoruz. peki rüyalarda da bu böyle midir. örnek verirsek ben kabus gördüğüm sırada yanımda uyanık olan kişi ben hiçbir dış tepki vermesem de bunu hisseder mi yada negatif enerji salınımı yaşanır mı?

İlgili rüyalar

+7 oy
4 yorum 16 okuma
+9 oy
2 yorum 60 okuma
30 Ekim 2019 Lusid kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (477k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 92 okuma
30 Ekim 2019 Lusid kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (477k puan)   yazdı
+7 oy
5 yorum 203 okuma
7 Haziran 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (477k puan)   yazdı
+6 oy
8 yorum 82 okuma
22 Ağustos 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Kurucu (90.2k puan)   yazdı
+2 oy
9 yorum 21 okuma
14 Temmuz Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 44 okuma
6 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Zeynep_gl Karabasan (467 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 36 okuma
9 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (477k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...