Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
0 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
ruyamda hayatı karada değil denizde yaşıyorduk sanki kara yokmuşta her yer denizmiş gibiydi.evler yerine gemiler vardı bi gemideydim etrafta başka gemiler vardı ve insanlar.denizin üzerine halı sahalarda kullanılan yapay yeşillikten oluşan bi platform gibi bi alan vardı.eski erkek arkadaşımı o alanda gördüm yanında kızlar vardı ama bir tanesiyle çok samimiydi.ben çok öfkeleniyordum senin hayatında başkaları varmış ve benim haberim yokmuş diye bağırıp ağlıyordum.canım o kadar yanıyorduki o kadar öfkeleniyordumki arkamı dönüp gidiyordum ama sonra vazgeçip geri dönüyordum ve onun kafasını ya yere ya da duvara vura vura parçalıyordum kafası hep kan içinde kalıyordu.sonra büyük bi pişmanlık hissediyordum keşke yapmasaydım onu nasıl öldürdüm, keşke hiçbirşey yapmayıp gitseydim ve herşeyi allaha havale edip unutsaydım.sonra denizin içinde çok büyük birkaç tane balina görüyordum bazıları gemileri yutuyordu bazıları insanları ben de korkmaya başlıyordum ama bana hiç dokunmuyorlardı bana bişey yapmak gibi bi niyetleri olmadığını anlayınca rahatlıyordum.
sonra kendimi gökyüzüne yükselmiş buluyordum ve yukardan aşağıya yani denize kuşbakışı bakıyordum.yeşil renkteki platformun üzerinde bi tabut görüyordum çok şık bi tabut ve çok şık bi cenaze töreni vardı hristiyanlarınki gibiydi.tabut kapalıydı içindekini görmüyordum ama ölen kişinin rüyamda erkek arkadaşımın beni aldattığı kız olduğunu anlıyordum ve erkek arkadaşımda ölmemişti kafasında bandaj vardı sadece ve çok üzgün bitkindi ağlıyordu cenazede ve pişmandı perişan görünüyordu.bende kendi kendime diyordumki iyiki ölmemiş yoksa vijdan azabı çekerdim oysaki bana zarar veren herkes cezasını bulmuş ben hiçbirşey yapmadan.ben herkese ve herşeye gökyüzünden bakmaya devam ederken hepsi beni çok üzdü ama hepside layıkını bulmuş diye düşünüyordum sanki bana zarar veren herkes nasibini almış ve bu cenazade toplanmış gibiydi.iyiki hiç uğraşmamışım kötülük yapmamışım hiç kimseye diye düşünüp huzur duyuyordum.büyük bi güç veya varlık beni koruma altına almıştı sanki.

akbaba ruyasından bigün sonra gördüm bu rüyayı ondan sonrada arife günü ruyasını gördüm yani ardarda gördüğüm ruyalar üçüde.
ben size biraz zahmetli olmaya başladım galiba kusura bakmayın ama merak ediyorum işte:) size çok teşekkür ediyorum sabrınız ve yorumlarınız için.kolay gelsin iyi çalışmalar :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 33 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 30 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 33 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 31 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 26 okuma
9 Nisan 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (148k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 30 okuma
25 Kasım 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
15 Ekim 2016 Rüya kategorisinde Ece yazdı
+2 oy
1 yorum 40 okuma
14 Ekim 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde immahan Rüyazede (54 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.4k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

86 Aktif
3 Üye ve 83 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6859
Dün : 18353
Toplam : 11134436
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1803 e
  2. Karga - 109 e
  3. yok - 40 e
  4. Yaren1989 - 36 e
  5. Rüyazede - 28 e
  6. seli - 26 e
  7. kuzgun - 24 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...