Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde
Kendimi annemle beraber meydan gibi bilmediğim bir yerde buluyorum .  Annem bir merdivende oturuyor bende yakınındayım . Az ötemizde farenin doğurduğunu görüyorum annemi alıp gitmek istiyorum annemin yanında da bir fare can çekişiyor . Sonra annemi alıp meydan gibi olan yerden yürüyoruz her yerden yılan çıkmaya başlıyor ben tedirgin oluyorum biraz bağırıyorum annem rezil etme bizi diyor . Yılan sayısı fazla . Sonra bilmediğim bir eve geliyorum annem alt dairede galiba . Bilmediğim o ev benim evimmis evde gerçekte tanımadığım ancak rüyada maziden kalan bir kız karşıma çıkıyor . Ve benim hayatımda yine gerçekte olmayan bir kız var . Birisi çocukluğum birisi gençliğim diyorum diğer kız daha evde değil . Evde olan kızı tercih ediyorum diğer kız gelince konuşacağım . Bu sırada rüyadan uyanıyorum .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (32.8k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba
Öncelikle hayrolsun
Çok karışık ve mesajlı yoğun bir rüya olmuş.
Fare Bereket olarak yorumlanır, doğuran fare ise kazancın artması, gelirin yükselmesi olarak yorumlanabilir. Ama ölü fare zarar demektir. Bu kazancınızda gözü olan biri var.
Bir sürü yılan da bir mesajdır, etrafınız dost görünümlü düşmanlarla dolu. Yılan sıradan bir düşmanı değil akrabayı temsil eder.
Özel hayatınızla ilgili bilgi sahibi olmamakla beraber eğer annesiyle yaşayan babası olmayan bir aile iseniz, babadan bir maaş veya miras sözkonusu ise size haksızlık edilmek istenecek siz karşı çıkmak isteyeceksiniz anneniz onları allaha havale edecek.
Sizin elinize bi miktar para geçecek siz iş kurmaya karar vereceksiniz kendi eviniz onu temsil ediyor evdeki tanımadığınız kızlar da yine sembolik aynı sizin dediğiniz gibi biri geçmiş biri gelecek, biri çocukluk biri gençlik ve siz geçmiş günlere endişelenmek üzülmek yerine anı yaşamayı seçeceksiniz
Sevgiler

İlgili rüyalar

+7 oy
5 yorum 44 okuma
15 Haziran Rüya kategorisinde Cem yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde Gökhan Bakraç yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
+4 oy
2 yorum 15 okuma
18 Mayıs Tabir kategorisinde Yasmin yazdı
+3 oy
1 yorum 173 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde mertdemir Rüyazede (235 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 15 okuma
7 Ağustos Tabir kategorisinde ruveyda Karabasan (-180 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
29 Temmuz Rüya kategorisinde Sinem Rüyazede (175 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
+1 oy
1 yorum 16 okuma
25 Mart Rüya kategorisinde Mevlüde cansever yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
22 Şubat Rüya kategorisinde Mehmet Zülfü Güngör yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

97 Aktif
2 Üye ve 95 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2192
Dün : 17747
Toplam : 9498700
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...