Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
48 okuma
Rüya kategorisinde  
Kendimi annemle beraber meydan gibi bilmediğim bir yerde buluyorum .  Annem bir merdivende oturuyor bende yakınındayım . Az ötemizde farenin doğurduğunu görüyorum annemi alıp gitmek istiyorum annemin yanında da bir fare can çekişiyor . Sonra annemi alıp meydan gibi olan yerden yürüyoruz her yerden yılan çıkmaya başlıyor ben tedirgin oluyorum biraz bağırıyorum annem rezil etme bizi diyor . Yılan sayısı fazla . Sonra bilmediğim bir eve geliyorum annem alt dairede galiba . Bilmediğim o ev benim evimmis evde gerçekte tanımadığım ancak rüyada maziden kalan bir kız karşıma çıkıyor . Ve benim hayatımda yine gerçekte olmayan bir kız var . Birisi çocukluğum birisi gençliğim diyorum diğer kız daha evde değil . Evde olan kızı tercih ediyorum diğer kız gelince konuşacağım . Bu sırada rüyadan uyanıyorum .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Karis Rüya Kurucu (79.7k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba
Öncelikle hayrolsun
Çok karışık ve mesajlı yoğun bir rüya olmuş.
Fare Bereket olarak yorumlanır, doğuran fare ise kazancın artması, gelirin yükselmesi olarak yorumlanabilir. Ama ölü fare zarar demektir. Bu kazancınızda gözü olan biri var.
Bir sürü yılan da bir mesajdır, etrafınız dost görünümlü düşmanlarla dolu. Yılan sıradan bir düşmanı değil akrabayı temsil eder.
Özel hayatınızla ilgili bilgi sahibi olmamakla beraber eğer annesiyle yaşayan babası olmayan bir aile iseniz, babadan bir maaş veya miras sözkonusu ise size haksızlık edilmek istenecek siz karşı çıkmak isteyeceksiniz anneniz onları allaha havale edecek.
Sizin elinize bi miktar para geçecek siz iş kurmaya karar vereceksiniz kendi eviniz onu temsil ediyor evdeki tanımadığınız kızlar da yine sembolik aynı sizin dediğiniz gibi biri geçmiş biri gelecek, biri çocukluk biri gençlik ve siz geçmiş günlere endişelenmek üzülmek yerine anı yaşamayı seçeceksiniz
Sevgiler

İlgili rüyalar

+8 oy
7 yorum 115 okuma
15 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Cem   yazdı
+4 oy
0 yorum 27 okuma
Melbes 22 Şubat 2020 Tabir kategorisinde Melbes Karabasan (437 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 41 okuma
11 Şubat 2019 Rüya kategorisinde Gökhan Bakraç   yazdı
+3 oy
1 yorum 59 okuma
+7 oy
1 yorum 32 okuma
+3 oy
1 yorum 23 okuma
Spoiled 13 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Spoiled Karabasan (457 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 31 okuma
Ezg 13 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Ezg Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+8 oy
228 yorum 2.4k okuma
mustafaharputi 20 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.1m puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 40 okuma
17 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Yasmin   yazdı
+5 oy
1 yorum 322 okuma
mertdemir 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde mertdemir Karabasan (478 puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 19 okuma
Aslimm 30 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Aslimm Karabasan (92 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 38 okuma
asiya 22 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde asiya Uzman Yorumcu (29.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...