Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde
Kendimi annemle beraber meydan gibi bilmediğim bir yerde buluyorum .  Annem bir merdivende oturuyor bende yakınındayım . Az ötemizde farenin doğurduğunu görüyorum annemi alıp gitmek istiyorum annemin yanında da bir fare can çekişiyor . Sonra annemi alıp meydan gibi olan yerden yürüyoruz her yerden yılan çıkmaya başlıyor ben tedirgin oluyorum biraz bağırıyorum annem rezil etme bizi diyor . Yılan sayısı fazla . Sonra bilmediğim bir eve geliyorum annem alt dairede galiba . Bilmediğim o ev benim evimmis evde gerçekte tanımadığım ancak rüyada maziden kalan bir kız karşıma çıkıyor . Ve benim hayatımda yine gerçekte olmayan bir kız var . Birisi çocukluğum birisi gençliğim diyorum diğer kız daha evde değil . Evde olan kızı tercih ediyorum diğer kız gelince konuşacağım . Bu sırada rüyadan uyanıyorum .

1 yorum

0 oy
Uzman Yorumcu (31k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba
Öncelikle hayrolsun
Çok karışık ve mesajlı yoğun bir rüya olmuş.
Fare Bereket olarak yorumlanır, doğuran fare ise kazancın artması, gelirin yükselmesi olarak yorumlanabilir. Ama ölü fare zarar demektir. Bu kazancınızda gözü olan biri var.
Bir sürü yılan da bir mesajdır, etrafınız dost görünümlü düşmanlarla dolu. Yılan sıradan bir düşmanı değil akrabayı temsil eder.
Özel hayatınızla ilgili bilgi sahibi olmamakla beraber eğer annesiyle yaşayan babası olmayan bir aile iseniz, babadan bir maaş veya miras sözkonusu ise size haksızlık edilmek istenecek siz karşı çıkmak isteyeceksiniz anneniz onları allaha havale edecek.
Sizin elinize bi miktar para geçecek siz iş kurmaya karar vereceksiniz kendi eviniz onu temsil ediyor evdeki tanımadığınız kızlar da yine sembolik aynı sizin dediğiniz gibi biri geçmiş biri gelecek, biri çocukluk biri gençlik ve siz geçmiş günlere endişelenmek üzülmek yerine anı yaşamayı seçeceksiniz
Sevgiler

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde Gökhan Bakraç yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
+1 oy
0 yorum 145 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde mertdemir Rüyazede (150 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 7 okuma
18 Mayıs Tabir kategorisinde Yasmin yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
1 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
25 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Emre yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...