Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+1 oy
14 okuma
Durugörü kategorisinde
rafineri gibi bi  yerdeyim,top sahası gibi bir alan tel örgülü.orda dolaşıyorum,kimseyi tanımıyorum.silahlı guruplar var .masaların üstünde uzun namlulu ve küçük silahlar .oradan uzaklasmaya calısıyorum rafineri gibi bi yerdeyim.karanlık kolidardan geçiyorum.uzun demir merdiven basamakları çıkıyorum sonunda rafineri bacası zirveye yakın lavlar güneş gibi sıcaklıkta artınca durup yavaş yavaş geriye iniyorum ve tamamen merdivenleri indikten sonra,aynı yoldan giderken 5-10-25 kuruşluk bozuk paralar buluyorum.geri dönerken sılahlı guruplarla karşılaşıyorum bişey yapmıyorlar ve uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (32.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Rüyanızdaki semboller çoğunlukla olumlu şeyler. Yakın gelecek hayatınızla ipuçları görüyorum.
Silahlı adamlar, korunmaya yardım almaya, işlerin yolunda gideceğine işaret.
Siz birinin size teklifi veya yardımıyla bir işe kalkışacaksınız. Rafineri bacasından hareketle bunu evlenmek olarak yorumluyorum. Evlenmeye yuva kurmaya niyet edeceksiniz. Karanlık bir koridor ve uzun merdivenler baya zorluk yaşayıp çaba göstereceğinize işaret. Bacaya kadar gelip güneşi görecekken işteki zorluklara ve baskılara dayanamayıp geri döneceğinizi vazgeçeceğinizi düşünüyorum. Geri dönüş yolunda bulduğunuz paraları ise kendinizi bu evlilikten vazgeçtikten sonra iş hayatına vereceğinize yoruyorum. Genel olarak olumsuz bir şey hissetmedim bi kayıp söz konusu değil mutlu olacaksınız.
Sevgiler

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 22 okuma
9 Şubat Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (134 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 31 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (134 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
+1 oy
1 yorum 15 okuma
+3 oy
1 yorum 31 okuma
18 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+2 oy
1 yorum 45 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (2.9k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 32 okuma
25 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (134 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
7 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Selin yazdı
+5 oy
1 yorum 14 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Nihal Karabasan (-174 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.6k yorum

6k düş-ünce

1.8k üye

85 Aktif
9 Üye ve 76 misafir
Bugün : 9861
Dün : 22794
Toplam : 9408211
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 253 e
  2. Karga - 194 e
  3. Rüya Tabircisi - 161 e
  4. Likya - 134 e
  5. Prenses789 - 130 e
  6. Adams - 86 e
  7. Eyja - 57 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...