Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
11 okuma
Durugörü kategorisinde
rafineri gibi bi  yerdeyim,top sahası gibi bir alan tel örgülü.orda dolaşıyorum,kimseyi tanımıyorum.silahlı guruplar var .masaların üstünde uzun namlulu ve küçük silahlar .oradan uzaklasmaya calısıyorum rafineri gibi bi yerdeyim.karanlık kolidardan geçiyorum.uzun demir merdiven basamakları çıkıyorum sonunda rafineri bacası zirveye yakın lavlar güneş gibi sıcaklıkta artınca durup yavaş yavaş geriye iniyorum ve tamamen merdivenleri indikten sonra,aynı yoldan giderken 5-10-25 kuruşluk bozuk paralar buluyorum.geri dönerken sılahlı guruplarla karşılaşıyorum bişey yapmıyorlar ve uyanıyorum.

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (30.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Rüyanızdaki semboller çoğunlukla olumlu şeyler. Yakın gelecek hayatınızla ipuçları görüyorum.
Silahlı adamlar, korunmaya yardım almaya, işlerin yolunda gideceğine işaret.
Siz birinin size teklifi veya yardımıyla bir işe kalkışacaksınız. Rafineri bacasından hareketle bunu evlenmek olarak yorumluyorum. Evlenmeye yuva kurmaya niyet edeceksiniz. Karanlık bir koridor ve uzun merdivenler baya zorluk yaşayıp çaba göstereceğinize işaret. Bacaya kadar gelip güneşi görecekken işteki zorluklara ve baskılara dayanamayıp geri döneceğinizi vazgeçeceğinizi düşünüyorum. Geri dönüş yolunda bulduğunuz paraları ise kendinizi bu evlilikten vazgeçtikten sonra iş hayatına vereceğinize yoruyorum. Genel olarak olumsuz bir şey hissetmedim bi kayıp söz konusu değil mutlu olacaksınız.
Sevgiler

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 15 okuma
+2 oy
1 yorum 22 okuma
23 Nisan Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
0 oy
0 yorum 9 okuma
+2 oy
0 yorum 25 okuma
18 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 43 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 29 okuma
25 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
7 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Selin yazdı
+2 oy
1 yorum 48 okuma
2 gün önce Durugörü kategorisinde Maskeli Kraliçe yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
3 gün önce Durugörü kategorisinde Sibel Atasoy Rüyakar (1.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...