Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
Bu rüyayı 2 kez gördüm biri birinin devamıydı. Rüyamda arkadaşlarımla eski boş bi dükkana giriyoruz ve merdiven var aşağısı çok korkutucu duruyor arkadaşım inelim diyor iniyoruz. O kadar berbat ki yeşil ışıklar yerler lağım suyu. Karşımıza bişey çıkıyor ürküyoruz kaçıyoruz. Başka bir zaman sonra önünden geçiyoruz yine oranın anneme gösteriyorum ki bizi kaçırıyorlar yanımızda birileri daha var. Sonra 2. Gördüğüm rüya da bisiklet sürüyoruz arkadaşımla bizi kaçırıyorlar o kadar iğrenç bi eve  getiriyorlar ki orayı hastane yapmışlar. Orda sahte bi doktor var konuşurken duyuyorum yakınımı en iyi şekilde ameliyat etmek isterim diyo. O dükkanın içinde yatan kadın vardı o hasta galiba bizden ona yağ nakledicek galiba. Sonra bana ameliyat önlüğü giydiriyor oraya götürmeye çalışıyor bi kaç sefer de kaytarıyorum ama sonra tam götürüyor annemle vedalaşabilir miyim diyorum. Tamam diyor annemlerin yanına gidiyorum beni ne zmn kurtarıcaksınız ölünce mi diyorum. Annem ve annemin yanında oturan kadın iş o kadar ciddi mi diyor tabi diyorum. Sonra annemle o kadın doktora bizi götür diyor. Doktor annemi alıyor. Annemi kurtarmam lazım diyorum. Ölecek diyorum Ve o sıra da ağlayarak uyanıyorum. Lütfen yardim edin.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 9 okuma
31 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
1 yorum 19 okuma
8 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Özi yazdı
+3 oy
3 yorum 64 okuma
13 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
15 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Rabia yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
6 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Suna yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
1 yorum 9 okuma
+1 oy
1 yorum 24 okuma
26 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 85 okuma
+3 oy
1 yorum 49 okuma
29 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Katre217 Karabasan (-50 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 183 okuma
3 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde shaw Rüyazede (280 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...