Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (130 puan)
düzenledi
Rüyada bir güzel kızın bana bardakta herkesin  yanında bir içi dolu bardak uzatıp bunu iç dedi bardağı almak istedim ama elimden alma bardağı dedi.Bu arada el tırnakların güzel ve uzun olduğunu gördüm.Bardak onun elinde ve ben o tadı güzel olmayan şeyi içtim ama kızın güzelliği bana o bardağın içindeki güzel olmayan şeyi sevindiriyordu.sonra üstünden bana badem yedirdi.Ama mutlu ve huzurlu hissediyordum.

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (20.1k puan)
Merhabalar,
Ruyaniz duygulariniz ve mantiginiz arasinda kalacaginiz bir gonul iliskisine isaret ediyor. Basta cok zorlanacaginiz ama sonunda (badem cok iyidir) mutlu olacaginiz bu iliski yakin zamanda kapinizi calabilir. Gozunuzu dort acin ve vazgecmeyin :)

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
29 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
13 Ocak Rüya kategorisinde Veysel SÖNMEZ yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
+2 oy
0 yorum 18 okuma
30 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Leyla yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...