Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+4 oy
20 okuma
Bilgi kategorisinde Rüyakar (2.5k puan)
Tüm kuşkuculuğuma ve eleştiriciliğime karşın düşlerde savsaklanacak bir yan bulunduğunu asla kabul edemem. Akla aykırı görünmeleri aslında gece varlığımızın gizemli bildirilerini çözecek gerekli bilgiden yoksun olduğumuzu gösterir. Hiç kimse bilinçli yaşamdan ve onun deneylerinden kuşku duymaz öyleyse bilinçaltı olaylarının anlamından niye kuşku duyulsun? Bilinçaltı ürkütücü bir canavar değildir doğal bir organizmadır ancak bilinçli davranışımız işe yaramaz bir duruma girdiğinde tehlikeli olur. Kendimizi baskı altına aldıkça bilinçaltının tehlikeleriyle daha fazla yüz yüze geliriz. Hasta o ana kadar bilinçdışı kalan verilerini özümlemeye başladığı anda tehlikelerde gitgide azalır. Kişilik bölünmesi, gece ve gündüz yaşamımız arasındaki önemli ve ürkütücü ayrılık özümlemenin ilerlemesiyle birlikte kaybolmaya başlar.


(Evet; bazı insanlarda bu belki daha hızlı ama bazılarında da oldukça uzun zamanda oluyor. Bir kişinin rüyasını çözümlemeye başladığınızda kişi aymaya başladığında öncelikle geçici bir iyilik oluşuyor ve ardından buna devam ettiğinizde ortalık daha da dumanlı, karmaşık hatta daha içinden çıkılmaz bir duruma geliyor. Sanki hani fizik tedavisine başladığınızda ağrılarınızın daha çok artması gibi bir olay oluyor. Çünkü dibe yığılmış tortuları havalandırmış oluyorsunuz. İşte tam burada birçok insan bırakıp gidiyor. ” Ben önceden daha iyiydim. Önemli değil; ben bununla iyileşemiyorum” diyor ve orada kesiyor. Ve böylece, biraz önce Jung’un söylediği hani “özümlemeyle birlikte bu ürkütücü ayrılık kaybolur” hedefine erişemeden kişi bırakıp gitmiş oluyor. İşin bu kısmı hakikaten birçok emeğin boşa gitmesiyle ilgili bir durum olduğu için bana üzücü geliyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 22 okuma
24 Haziran Rüya kategorisinde mustafaharputi Lusid Rüyacı (76.5k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 30 okuma
+9 oy
0 yorum 101 okuma
24 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Uzman Yorumcu (30.2k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 96 okuma
23 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Uzman Yorumcu (30.2k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 40 okuma
30 Nisan 2016 Bilgi kategorisinde sonsuz Uzman Yorumcu (30.2k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 12 okuma
8 Haziran Rüya kategorisinde Royal123 Karabasan (-386 puan) yazdı
+7 oy
0 yorum 24 okuma
11 Haziran Bilgi kategorisinde Daphne Uzman Yorumcu (32.6k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 24 okuma
19 Mayıs Bilgi kategorisinde Daphne Uzman Yorumcu (32.6k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 36 okuma
15 Mayıs Bilgi kategorisinde Daphne Uzman Yorumcu (32.6k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
31 Mart Bilgi kategorisinde Karga Lusid Rüyacı (75.6k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
11 Nisan Bilgi kategorisinde Sibel Atasoy Rüyakar (2.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

45 Aktif
3 Üye ve 42 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 714
Dün : 19880
Toplam : 8828530
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 123 e
  2. Rüya Tabircisi - 41 e
  3. sonsuz - 29 e
  4. Liz - 25 e
  5. Asude Makbule Uysal - 17 e
  6. Karga - 13 e
  7. Simge - 12 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...