Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
11 okuma
Bilgi kategorisinde Rüyakar (1.6k puan)
Tüm kuşkuculuğuma ve eleştiriciliğime karşın düşlerde savsaklanacak bir yan bulunduğunu asla kabul edemem. Akla aykırı görünmeleri aslında gece varlığımızın gizemli bildirilerini çözecek gerekli bilgiden yoksun olduğumuzu gösterir. Hiç kimse bilinçli yaşamdan ve onun deneylerinden kuşku duymaz öyleyse bilinçaltı olaylarının anlamından niye kuşku duyulsun? Bilinçaltı ürkütücü bir canavar değildir doğal bir organizmadır ancak bilinçli davranışımız işe yaramaz bir duruma girdiğinde tehlikeli olur. Kendimizi baskı altına aldıkça bilinçaltının tehlikeleriyle daha fazla yüz yüze geliriz. Hasta o ana kadar bilinçdışı kalan verilerini özümlemeye başladığı anda tehlikelerde gitgide azalır. Kişilik bölünmesi, gece ve gündüz yaşamımız arasındaki önemli ve ürkütücü ayrılık özümlemenin ilerlemesiyle birlikte kaybolmaya başlar.


(Evet; bazı insanlarda bu belki daha hızlı ama bazılarında da oldukça uzun zamanda oluyor. Bir kişinin rüyasını çözümlemeye başladığınızda kişi aymaya başladığında öncelikle geçici bir iyilik oluşuyor ve ardından buna devam ettiğinizde ortalık daha da dumanlı, karmaşık hatta daha içinden çıkılmaz bir duruma geliyor. Sanki hani fizik tedavisine başladığınızda ağrılarınızın daha çok artması gibi bir olay oluyor. Çünkü dibe yığılmış tortuları havalandırmış oluyorsunuz. İşte tam burada birçok insan bırakıp gidiyor. ” Ben önceden daha iyiydim. Önemli değil; ben bununla iyileşemiyorum” diyor ve orada kesiyor. Ve böylece, biraz önce Jung’un söylediği hani “özümlemeyle birlikte bu ürkütücü ayrılık kaybolur” hedefine erişemeden kişi bırakıp gitmiş oluyor. İşin bu kısmı hakikaten birçok emeğin boşa gitmesiyle ilgili bir durum olduğu için bana üzücü geliyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 23 okuma
+6 oy
0 yorum 96 okuma
24 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (17.6k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 91 okuma
23 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (17.6k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 35 okuma
30 Nisan 2016 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (17.6k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 12 okuma
1 gün önce Bilgi kategorisinde Daphne Rüya Yorumcusu (18.4k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 23 okuma
5 gün önce Bilgi kategorisinde Daphne Rüya Yorumcusu (18.4k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 22 okuma
31 Mart Bilgi kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.6k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 11 okuma
11 Nisan Bilgi kategorisinde Sibel Atasoy Rüyakar (1.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 19 okuma
31 Mart Bilgi kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.6k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 21 okuma
+4 oy
0 yorum 27 okuma
3 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...