Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (874 puan)
Rüyam kendi evimde başladı. Evde dolaşıyor, kötü bir şeylerin olacağını hissederek arkamı kolluyordum. Sonra berjer koltuğa oturdum ve birden koltuk havalandı, evin içinde uçmaya başladım. Tam bu sırada evime pencereden gözlüklü, iri, kötü kokan bir adam girdi. Aşkımdan deliye döndüğünü, evlenmek istediğini söyledi. Yüzük bile vardı elinde kutuda. Beni evimde alıkoymaya başladı. Adamın yüzüne bile bakamıyordum. O sırada sadece hayatımdaki erkeği düşünüyor, bu adamla evlenemem diyordum. Adamın elinde 3 adet ekmek bıçağı vardı üst üste. Sonra ailesi de geldi ve beni onunla ikna etmek için yaşlı annesi konuşmalar yapmaya başladı. Sahne birden değişti ve kendimi rahmetli dedemin kiracıda olan evinde buldum. Artık herşey rahmetli dedemin evine taşınmıştı. Birara üzerimden ilgileri döndüğünde dedemin balkonuna çıktım, yan komşudan yardım istedim felan ama en sonunda kendimi balkondan sarkıtarak kaçtım. Taksi arayarak hızla koşuyordum. Geçtiğim sokaklar dedemin evinin sokakları değil bir Avrupa şehri sokaklarıydı, ışıklıydı canlıydı. Taksi bulamadım ama izimi de kaybettirmiştim artık. Oh derken uyandım.

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
İlginç bir rüya olmuş. Ev kişilikle ilgili şeyleri simgeler. Kendi evinde başlaman senin kişiliğinle ilgili gelişimlerden kaynaklı. Önce yükseliyorsun. Bu enejisel anlamda da olabilir duygusal anlamda da. Ama bu yükseliş sana musallat olan ya da seni yanlış yorumlayan bir kişinin sana ilgi duyması gibi bir bedelle sonuçlanıyor. Belki hani böyle enerjin yüksekken hani böyle yanlış anlayıp yorumlayanlar veya kişisel algılayanlar çıkar ya öyle bir şey gibi. Senin kendinde olan yükselmeni yanlış yorumlamış olabilir çevrende biri.

Belki de son zamanlar böyle sana takık biri var. Teninin duygunun uymadığı biri. Rüyadaki kadar rahatsızlık vermese de bilinçaltında bir rahatsızlık var gibi duruyor o kişiye karşı. Buna çözüm olarak da yolunu değiştirmek istemişsin, belki gerçek kişiliğini ona göstermek istemeyip dedenlerin evine geçmişsin. Yani daha olgun, ağırbaşlı bir kişilik göstermek istemişsin ona. O da çare etmemiş ki ondan uzaklaşma eğilimine girmişsin.
Rüyakar (874 puan)
Çok doğru bir yorum olmuş. Bir önceki erkek arkadaşımı hayatımdan uzaklaştırmak istiyorum evlendiği için ama sürekli hala gözlemindeyim. Galiba bunun tansiyonu rüyama vurdu. Tespitleriniz için teşekkürler...

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 10 okuma
+4 oy
3 yorum 19 okuma
17 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 20 okuma
12 Kasım 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 26 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 48 okuma
7 Haziran 2017 Durugörü kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
2 Mayıs Rüya kategorisinde Bayram Rüyazede (32 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Murat yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
15 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...