Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+14 oy
11.0k okuma
meryem kalfa İstihare kategorisinde Rüya Tabircisi (9.1k puan)  
merhaba hocam ben size bir şey sormak istiyorum.hocam ben sevdiğim kişinin benim için hayırlı mı onunla evlenecek miyim onunla birlikte beraber geçireceğimiz günler olacak mı diye istihare ye yattım.istihareden zarar gelmez 9 defa yattım hocam fazla detaya girmeyeceğim. ilk rüyam onun ailesiyle orman da piknik yapıyorduk.ikinci rüyam demet Akalın'ın  evine gidip kızı Hirayı seviyordum  ve evlerinde Hira ile abdest alıp namaz kıldık.üçüncü rüyam ise kütüphane görevlisine 20 tl verip 3 tl bozuk para aldım.dördüncü rüyam sevdiğim kişi bana evlenme teklifi ediyordu.beşinci rüyam masmavi denizin ortasında yat ile geziyordum.altıncı rüyam sevdiğim kişinin namaz kıldığını gördüm.yedinci rüyam sevdiğimle evimizde ben hazır gülen yüz çizili bir kağıdı, 12 ana renk kuru boya kalemleri de yanımdaydı.sekizinci rüyam sevdiğim kişiyle fotoğraf çekiliyordum.dokuzuncu rüyam ve dün gördüğüm istihare rüyam gökyüzü bembeyaz ve lapa lapa kar yağıyor ben bu rüyaların anlamlarına bakım hepsi hayırlıymış kar rüyasını gördükten sonra içim daha da rahatladı. bir de size sormak istedim sizin düşünceleriniz nedir inşa Allah geri dönersiniz teşekkür ederim hayırlı günler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

+11 oy
Karis Rüya Kurucu (98.7k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
İstihare kelime anlamı ile hayırlısını istemek, hayırlı mı değil mi.öğrenmek için Allaha havale etmek demek, dini itikata göre de İstihare ye yatan kişinin işi, kişiyi, durumu allaha havale ettikten sonra sonuca uyması beklenir. Yani hayırsız olduğu işaret edilen rüya zorlanmaz takdir edilen sonuca saygı duyulur.
Siz maşallah gönlünüzde olanı oldurana kadar şartları zorlamışsınız. Mesaj yönü ruhani boyutu biraz zedelenmiş bilinçaltınız ve istekleriniz devreye girmiş gibi.
Bazen bizim hayr gördüklerimizde şer, şer gördüklerimizde hayr vardır. Beyaz ve kar illa hayr demek değildir. Belki umudu ertelemek, zamana bırakmak, üstüne kar yağmak gibi de yorumlanabilir.
Sonuçta İstihareyi nasıl yorumlarsanız yorumlayın kişinin nikahı, eşi kaderde bellidir, göklerde kararlaştırılmıştır denir, bence biraz oluruna bırakın, mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler
+8 oy
 
Sevdiğim oğlan için istiharede bulundum ve yemyeşil çimlerin üzerinde gördüm onu. Bana uzaktan el sallıyodu. Yanına gidemedim. Acaba yorumu nedir hayırlı mı yoksa değil mi
+6 oy
Seymaf Karabasan (850 puan)  
Ben istihareye yattiginiz ilk rüyanızda dahi olumlu olduğunu düşünüyorum . El habir olan Allah'tır. Hakkınızda hayırlısı olsun.
+4 oy
 
Merhaba,
Ben sevdiğim kişi için istihareye yattım. Ve onu gördüm arkasında bir masa vardı masanın üstünde de beyaz güller vardı çok güzellerdi. Uykudan uyandıktan sonra da çok iyi ve ferah hissettim kendimi çünkü daha önce de okulum için yattığımda başımda beyaz bir taç görmüştüm. O okul bana hayırlı gelmişti.
Sevdiğim kişi benim için hayırlı mı kaderindeki kişi mi hocam siz bu beyaz gülleri nasıl yorumlarsınız. Teşekkür ederim.
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Beyaz güller istihare açısından iyidir.
+2 oy
 
İyi günler ben sevdiğim adamla evlenecek miyim diye evlilik yönünden istihareye yattım ve piknik gördüm  piknikte kumaşların içindeki renkler birde yeşil, sarı, turuncu ve mor ne anlam ifade ediyor cevaplarsanız çok sevinirim
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Görülen renklerin hepsi olumlu gibi. Piknik de olumlu. Bakalım hayırlısı.
+2 oy
 
Sevdiğim kişi için hayırlı mı diye istihareye yattın. Rüyamda sarı güller gördüm. Bahçe gibi bir yerdeydik. Sevdiğim kişi yoktu ama başkaları vardı
+1 oy
 
Merhaba hocam kolay gelsin benim bir sorum olacakti ben 3 gündür istihareye yatıyorum sevdiğim bir kız var çok kötü bir şekilde ayrıldık aramizin duzelip duzelmeyecegini öğrenmek için istihareye yatıyorum ilk gün beni aradığını gördüm iki gündur de beyaz gelinlikle görüyorum  bunu bana yorumlayabilir misiniz

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 162 okuma
9 Şubat 2019 İstihare kategorisinde Yasin Baran   yazdı
+11 oy
1 yorum 305 okuma
Yıldız66 28 Temmuz 2019 İstihare kategorisinde Yıldız66 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+14 oy
1 yorum 118 okuma
Meryem11111 16 Eylül 2020 Tabir kategorisinde Meryem11111 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+16 oy
11 yorum 358 okuma
+5 oy
5 yorum 100 okuma
+11 oy
2 yorum 127 okuma
+2 oy
3 yorum 121 okuma
+10 oy
4 yorum 199 okuma
+5 oy
4 yorum 122 okuma
cemalettin5454 12 Ocak 2020 İstihare kategorisinde cemalettin5454 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 246 okuma
14 Mayıs 2019 İstihare kategorisinde misafir   38 131 278 yazdı
+14 oy
5 yorum 231 okuma
+6 oy
1 yorum 89 okuma
Rüyazede 28 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Rüyazede Rüya Tabircisi (6.9k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 175 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

256 Aktif
1 Üye ve 255 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17758
Dün : 22031
Toplam : 36295378
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...