Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
38 okuma
İstihare kategorisinde Rüyazede (30 puan)
merhaba hocam ben size bir şey sormak istiyorum.hocam ben sevdiğim kişinin benim için hayırlı mı onunla evlenecek miyim onunla birlikte beraber geçireceğimiz günler olacak mı diye istihare ye yattım.istihareden zarar gelmez 9 defa yattım hocam fazla detaya girmeyeceğim. ilk rüyam onun ailesiyle orman da piknik yapıyorduk.ikinci rüyam demet Akalın'ın  evine gidip kızı Hirayı seviyordum  ve evlerinde Hira ile abdest alıp namaz kıldık.üçüncü rüyam ise kütüphane görevlisine 20 tl verip 3 tl bozuk para aldım.dördüncü rüyam sevdiğim kişi bana evlenme teklifi ediyordu.beşinci rüyam masmavi denizin ortasında yat ile geziyordum.altıncı rüyam sevdiğim kişinin namaz kıldığını gördüm.yedinci rüyam sevdiğimle evimizde ben hazır gülen yüz çizili bir kağıdı, 12 ana renk kuru boya kalemleri de yanımdaydı.sekizinci rüyam sevdiğim kişiyle fotoğraf çekiliyordum.dokuzuncu rüyam ve dün gördüğüm istihare rüyam gökyüzü bembeyaz ve lapa lapa kar yağıyor ben bu rüyaların anlamlarına bakım hepsi hayırlıymış kar rüyasını gördükten sonra içim daha da rahatladı. bir de size sormak istedim sizin düşünceleriniz nedir inşa Allah geri dönersiniz teşekkür ederim hayırlı günler

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (31k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
İstihare kelime anlamı ile hayırlısını istemek, hayırlı mı değil mi.öğrenmek için Allaha havale etmek demek, dini itikata göre de İstihare ye yatan kişinin işi, kişiyi, durumu allaha havale ettikten sonra sonuca uyması beklenir. Yani hayırsız olduğu işaret edilen rüya zorlanmaz takdir edilen sonuca saygı duyulur.
Siz maşallah gönlünüzde olanı oldurana kadar şartları zorlamışsınız. Mesaj yönü ruhani boyutu biraz zedelenmiş bilinçaltınız ve istekleriniz devreye girmiş gibi.
Bazen bizim hayr gördüklerimizde şer, şer gördüklerimizde hayr vardır. Beyaz ve kar illa hayr demek değildir. Belki umudu ertelemek, zamana bırakmak, üstüne kar yağmak gibi de yorumlanabilir.
Sonuçta İstihareyi nasıl yorumlarsanız yorumlayın kişinin nikahı, eşi kaderde bellidir, göklerde kararlaştırılmıştır denir, bence biraz oluruna bırakın, mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 8 okuma
10 Şubat İstihare kategorisinde Yasin Baran yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
14 Mayıs İstihare kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 43 okuma
0 oy
0 yorum 29 okuma
28 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Evrim yazdı
+3 oy
2 yorum 18 okuma
16 Mayıs İstihare kategorisinde Canan yazdı
+3 oy
2 yorum 28 okuma
+2 oy
0 yorum 25 okuma
17 Nisan İstihare kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.2k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 67 okuma
1 Temmuz 2017 İstihare kategorisinde Kübra yazdı
+3 oy
3 yorum 16 okuma
19 Mayıs Rüya kategorisinde İlhan Küçükali yazdı
+1 oy
1 yorum 17 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...