Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bir düğündeydik. Bu düğün düşmanlarımız tarafından basıldı ve içerde olan az kişiye kötü muameleler yapıldı. Sonrasında bizim akrabalarımız ve tanıdıklarımız düğüne geldiler. Bize kötü muamele  yapan insanlara bize davrandıkları gibi davranıldı ancak ben olayların tamamen dışında kaldım. Düşmanlardan biri bizim akrabalarımızdan birinin yüzüne hançerle bir yara açtı. Daha sonra gelen akrabalarımız aynı yarayı onun yüzünde açtılar. Sonrasında  olaylar bitti derken dışarı çıktım ve yeniden gelen başka düşmanlar olduğunu gördüm. Burada onlardan kaçmaya çalışırken aralarından birinin arkadaşım olduğunu gördüm ve ona suçsuz olduğumu ve olayların benim dışımda geliştiğini söyleyerek kendimi anlatmaya çalıştım. Ancak arkadaşımın yanındaki kişi arkadaşıma vur onu diye bağırdı. Bu sırada arkdadaşım kendinden beni vurmasını isteyen adama tüm şarjörü boşalttı ve o anda onu da orada öldürdüler.  Ben arkamı dönüp kaçmaya çalıştım. O sırada biraz uzaklaştıktan sonra arkamda silahların patladığını duydum ve belimden iki kurşunun isabet ettiğini ve yere düştüğümü hatırlıyorum. Rüyadayken ölmedim.  Belimde ki sızıyla uyandım sonrasında. Ne anlama gelmektedir ?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 6 okuma
23 Nisan Tabir kategorisinde MELTEM yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma
4 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
2 yorum 11 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Okan yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
4 Ocak Rüya kategorisinde Burc Rüyazede (120 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 43 okuma
+1 oy
0 yorum 48 okuma
21 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 13 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Bilinmeyen yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
17 Nisan Rüya kategorisinde Namelessemily Rüyazede (30 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...