Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden gösterildi
Merhaba.ruyamda cok guzel kilim desenli bir yılanla konuştuğumu bu yılanı nedense almak icin iknaya çalıştığımı. Bu arada yilanin sakinleşince içinden elimle yavrusunu cikardigimi ve ikisinide bir torbaya koyup eve goturdugumu ve uyuttuğumu sonra onlara bakamayacagim icin başkasına vermeye çalışırken üzerime dağılan yemeklerini bana zarar vermeden ve benimle konusarak yediklerini gordum..sonra evime geliyorum ve camdan inanılmaz bir deprem oldugunu ve cam kenarında duran eşimin duvar aldinda kaldigini ama onu kurtardigimi ve hic bir seyinin olmadigini gordum.hayirlara vesile olsun insallah

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (20.1k puan)
Merhabalar,
Psikolojik manada zor gunler yasarken hic ummadiginiz insanlardan destek gordunuz mu hic? Boyle bir durum vuku bulmussa bu insanlarin da sizden destek bekledigini gosterir. Henuz boyle bir sey yasanmamissa cevrenizle iletisiminizi iyi tutmaniz gerektigine isaret. Deprem yeniliktir, yikip kurmaktir. Esinizle bagdastiracak olursak, ornegin isinden ayrilmasini felaket olarak dusunebilirsiniz fakat hic zarar gormedigini yazmissiniz. Bu da onunuzde daha iyi bir kapi acilacagini gosterir.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 63 okuma
12 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 12 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Mert yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
24 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mahmut zengin yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
1 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...