Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
–1 oy
8 okuma
önce Rüya kategorisinde
Merhaba Rüyamda küçük piknik tüpü üzerinde pirinç pilavı pişiriyorum oturma odasında yorumlarmısınız rüyamı

1 yorum

+1 oy
önce Rüya Tabircisi (9.2k puan)
Merhabalar,
Ruyada pirinc gormek bolluk ve berekettir. Pilav da ayni sekilde bolca mal, para demektir. Beyaz bir pilav oldugundan iyi niyetinizi korudugunuz surece maddi anlamda kazanacaginizi gosterir. Ocak yerine kucuk tupte pisirmeniz de ne kadar zengin olsaniz da sade ve mutevazı bir hayat sureceginize isarettir.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
6 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Zeliha yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...