Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
13 okuma
önce Rüya kategorisinde
Kendimi hazırlanmış ve süslenmiş halde yıllardır görüşmediğim eski erkek sınıf arkadaşımla bir otelin restoranına giderken gördüm. O bana kur yapar gibiydi, mutlu görünüyordu ben de öyleydim. Böyle yürürken ben çantamı unuttuğumu farkedip geri dönüyorum ama merdivenden inmem gerekiyor. Merdiven dönerek aşağı inen bir merdiven ve ben inerken çok korkarak iniyorum çünkü merdiven sallanıyor. O arada aşağıdan bir kaç yaşlı adam bana yardım etmek için geliyor. Ama ben yardım almadan ve düşmeden iniyorum merdivenden. Sonra geri dönül merdivene baktığımda, 4 yaşındaki öğrencilerimin merdivende oynadığını görüyorum. Rüyamın burasında uyanıyorum. Bu arada bu eski sınıf arkadasım nişanlı ve biz de uzun yıllardan beri görüşmüyoruz.

1 yorum

+1 oy
önce Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
Merhaba,
Bu sıralar yazdığınız rüyaların hepsini yakın zamanda mı gördünüz. Ne kadar yoğun bir bilinçaltınız var.  :)
İlişkiler adına çok kafa yoruyorsunuz sanırım. Hissettiğim kadarıyla sevmek sevilmek sizin için değer görmek değerli olmak ile eş değer.
Bu aralar sıkıntılı olan ilişkinizden dolayı zedelenen özgüveninizi tamir etme gereği duyuyor bilinçaltınız.
Bu nedenle size ilgisi olabilecek potansiyel birini Rüyanızda misafir etmişsiniz. Bu kişinin şimdi olmasa bile eskiden size ilgisi olduğunu hissetmiş olmalısınız. İlgisini görmek hoşunuza gidiyor ancak sonra muhtemelen bu kişinin nişanlı olmasından dolayı geri dönmüşsünüz. Riskli bir durum olmasından kaynaklı sallanan bir merdiven sembolü belirmiş. Mantığınızdan yana karar verip kazasız belasız merdivenden inmişsiniz. Muhtelemen yardım etmek isteyen yaşlı kişiler de size akıl vermek isteyen kişilerdi.
Daha önceki rüyalarınızı da hesaba katarak diyebilirim ki Akıl karışıklığınızdan kaynaklı biraz sağduyulu olmanız gereken bir süreçtesiniz.
Sevgiler

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
12 Şubat Rüya kategorisinde cengiz topal yazdı
0 oy
0 yorum 64 okuma
8 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Sibel yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
12 Kasım 2016 Rüya kategorisinde Merve yazdı
+5 oy
1 yorum 59 okuma
14 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 16 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 11 okuma
14 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Zeynep yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
17 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Katnıss yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
+3 oy
0 yorum 21 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...