Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
98 okuma
Bilgi kategorisinde  
Merhaba bişey sormak istiyorum rüyalar hakkında, görülen rüyalar anlatılmayınca ve tabir edilmeyince çıkmazmış. Kuşun ayağında beklermiş ve anlatınca düşermiş nasıl tabir edilirse öyle çıkarmış. Birde gördüğümüz rüyaları anlatmadan tabirini okusak çıkarmı yinede, merak ettim bunu bilen varsa cevaplayabilirmi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+6 oy
Hicaz Rüya Görüşmecisi (36.7k puan)  
Rüya bir enerji alanının yer aldığı mekandır. Bahsettiğiniz cümleler ise atalarımızın söylediği cümleler. Elbet bir yerde doğruluğu vardır. Rüyanın kötü olması kişinin maruz kaldığı negatif enerjilerin yoğunluğudur. Bu nedenle kötü rüya enerjisi realiteye dönüşmesin diye anlatılmaz. Ama pozitif yüklü rüyalar realiteye dönüşmesi için anlatılırsa güzel olur. Ama yorumlamalarda negatife çekilirse pozitif durum negatife dönüşür. Bu da biraz sıkıntılıdır. Siz olabildiğince kendinizi olumlu yorumlara yönlendirin.
+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
Anlatılmayan veya tabir edilmeyen rüyalar çıkmaz diye bir şey yok tabiki. Rüyalar çoğu zaman bilinçaltının bize mesajıdır. Zaten olmuş şeylerdeki duygusal kodlamalardır. Hatta tekrarlayan rüyalar sorun çözüme ulaşana kadar devam eder. Bu arada başlığı değiştiriyorum güzel soru.
 
Teşekkürler cevapladınız için :)
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
Tabiki olabilir. O yüzden çoğu zaman dedim. :) Her zaman değil.
+1 oy
 
Rüyalar şuan bilmediğimiz olaylar ya da gelecekte başımıza gelecek olanlar hakkında bilgi veremez mi peki sadece bilinçaltı mıdır görünen?
+7 oy
Karis Rüya Kurucu (96.6k puan)  
Merhaba,
Anlatılmazsa çıkmaz mı bilmem ama tabir edilen rüyanın çıkmasını da şuna bağlıyorum. Beynimizi kandırmak kolaydır biz ne söylersek ona inanır. Telkin önemlidir. Aklıma gelen başıma geldi atasözü de burdan çıkmıştır. Bir şeyi 40 kere söylersen olur inancı da aynı şekilde. Evren enerjidir neysen onu çekersin derler. Rüyanız tabir edilince siz size söylenen güzel dileklere inanmak istersiniz ve bilmeden aslında onu çekersiniz sonra rüyam gerçek oldu dersiniz. Yine bi atasözü ile son vereyim.ne demiş atalarımız iyi düşün iyi olsun :)
Sevgiler

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 141 okuma
+151 oy
168 yorum 81.7k okuma
+3 oy
1 yorum 101 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (58.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 88 okuma
18 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Serdar   1 yazdı
+8 oy
8 yorum 82 okuma
geekone3388 15 Aralık 2020 Bilgi kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)   yazdı
+9 oy
5 yorum 46 okuma
mustafaharputi 26 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+4 oy
6 yorum 44 okuma
mustafaharputi 2 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 37 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (58.1k puan)   yazdı
+1 oy
3 yorum 40 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (58.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...