Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+2 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
ruyamda tanimadigim 2 kisiyle beraber diz ustu yere oturmustuk onumuzde bir kutu vardı.sağımdaki kişi kutuyu acti kutuda peygamberimiz bembeyaz bi kefene sarılı halde yuzu ve bedeni gozukmeden duruyordu lakin peygamberimizin mubarek cesedi 2 elime alacak kadar kucuktu 2 elime aldım doya doya optum kokladim efendimizin cesedini ellerime aldigimda icimde muhtesem bir sıcaklık hissettim sanki icimdeki tum kotu seyler silinmis kotulugun yerini huzur ve iyilik almis gibiydi.peygamberimizi opup kokladiktan sonra onu yataga koydum yastigin uzerine tam uzerini ortecekken ruyadan uyandim ve uyandigim anda dilimde istemsiz sekilde peygamberimi ruyamda gordum cumlesi oldu.(not:namaz kilan asiri dindar biriyim yasim 21.bu ruyamdan 2 sene onceden ruyamda ALLAH ı gormustum)

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (16.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba Rivayette peygamberi rüyasında gören yanlış görmemiştir. Başka biri onun cismine bürünemez. İmanınızda hissettiğiniz kuvvetli duygular size doğru yolda olduğunuz güzel bir mesaj veriyordur.
İyi rüyalar

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 50 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.4k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17k rüya

3.9k yorum

2.1k düş-ünce

1.4k üye

102 Aktif
4 Üye ve 98 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 26850
Dün : 24185
Toplam : 8077982
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 191 e
  2. Karga - 128 e
  3. sonsuz - 95 e
  4. Lacivert - 54 e
  5. Laputa - 52 e
  6. Likya - 50 e
  7. Rüya Tabircisi - 32 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...