Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
24 okuma
önce Rüya kategorisinde
Rüyamda tanıdığım herkesi cennet ve cehenneme gitmek için toplanıp ayrıldığımızı gördüm. Sevdiğim herkes cehenneme gitmiş, bende bir kadının demesiyle dua ederek cehenneme gitmekten son anda kurtulmuştum. Rüyamda ki cehennemde insanlar arada bir cennete gelebiliyorlar ve sevdiğim insanları görüyordum. Annemi, babamı, nişanlımı, kayınvalidemi, kayınpederimi ve kardeşimi gördüm. Kardeşimi bu dua sayesinde cehennemde kalmaktan kurtardım. Rüyamın sonlarına doğru herkes için dua etmeye başladım ve dua ettiğim herkesin çektiği azap azalmaya ve cehennemden kurtulmaya başladı. Rüyamın anlamı nedir acaba?
Duam da; Rabbi yessir velatu assir rabbi temmin bilhayir anlamını bildiğim bir dua işimi kolaylaştır zorlaştırma demekti.
önce
Bence rüyanı karis yorulmasın, yani tabi isterse :)
önce Rüya Yorumcusu (18.3k puan)
Sizi mi kırıcam :)

1 yorum

0 oy
önce Rüya Yorumcusu (18.3k puan)
Merhaba,
Bu rüyanızın sembolik olduğunu düşünüyorum. Kişi bu dünyadaki cennetini ve cehennemini kendisi yaratır derler. Siz ve yakın tanıdıklarınız aileniz ve müstakbel Eşinizin ailesi ilgilendiren bir mevzu söz konusu, belki de düğün telaşı.
Sizin dışınızda herkes gergin, her şey mükemmel olsun diye uğraşıyorlar haliyle ama farkında olmadan süreci zora sokup sizi ve herkesi bir cehenneme sürüklüyorlar. Ama siz duanın da meali gibi basit düşünmek, aza kanaat etmek, tevekkül etmekle işi kolaylaştırmaktan yanasınız. O yüzden de iç huzurunuz var yani cennettesiniz. Siz kimi kolaylığa çağırıyor biraz daha sakin olmaya davet ediyorsanız azabı azalıyor. :)
Ailenin soğukkanlı sağduyulu bireyi olarak cennetlerini size borçlular kanımca.
Sevgiler
önce
Teşekkür ederim yorumunuz için :))

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 41 okuma
7 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Taner yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 12 okuma
14 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Oktay yazdı
+1 oy
1 yorum 29 okuma
20 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (16k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
0 oy
0 yorum 17 okuma
+1 oy
0 yorum 5 okuma
16 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Öznur yazdı
+2 oy
0 yorum 25 okuma
28 Aralık 2017 Rüya kategorisinde büşra yazdı
+1 oy
0 yorum 27 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...