Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
44 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyam da bir ev var bayağı büyük ve odaları çok yaklaşık 3 çıkış kapıso var bu evde ailece oturuyoruz evimiz debir kız çocuğu var ama kimin çocuğu olduğunu hatırlamıyorum ve ben onu sürekli kucağıma alıp güldürüp dans ettiriyorum şarkı söylüyorum ona oda çok eğleniyo ve dışarıda yangın çıktığını söylütolar baktığımda uzakta bir yangın var ama yakın değil sonra ben hala o bebekle ilgileniyorum güldürüyorum onu bi anda nasıl oldu hatırlamıyorum bütün insanlar göç ediyo ama ellerinde bavul vs. Hiç bişey yok öyle gidiyolar bende onların içindeyim o bebekte sırtımda bi an duman altında kalıyoruz insanlar bu sefer geldikleri yöne koşmaya başlıyo kaçın diye bağırıyorlar geri dönüyorum bende ama mefes alamıypruz zehirlenmeye başlıyorum sırtımdaki o bebek ölmüş bi tepkisi yok bende ölücem biri elimden tutup yardım ediyo nefesini tutu elimi sakın bırakma koşucaz diyo koşuyoruz dediğini yapıyordum bir anda uyandım ne anşama geliyor bu rüya bu arada ben evliyim 27 yaşındayım çocuğum yok

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (34.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,
Baya mesajlarla dolu yoğun bir rüya olmuş. Simgesel bir rüya iç dünyanızı yansıtan.
Öncelikle ev kişinin kendi iç dünyası, zihni karakteri hakkında bilgi verir. Çok odalı büyük bir ev, 3 kapılı bir ev sizin ufku geniş, çok hayalleri idealleri olan, kafasında çok fikirleri olan biri olduğunuzu gösteriyor. Her oda bir simgesi, oturma odası aile ilişkileri, yatak odası aşk ilişkileri vs gibi
Siz o büyük evde kimseyi umursamadan bir kız çocuğu ile eğleniyorsunuz. Kız çocuğu müjdedir, mutluluktur, siz her şeyi boşvermiş sizi mutlu edecek bir şeye odaklanmışsınız. Belki çok istediğiniz bir şey için uğraşıyorsunuz, belki rahatlamak için sevdiğiniz bir işle meşgulsünüz belki de güzel bir haber sizi bu kalabalık fikirlerinizden biraz uzaklaştıracak.
Evinizde değil de yaşadığınız yerde mahallede vs olan bir yangın yakın çevreyi de ilgilendiren bir olaya işaret eder. Tüm herkesin göç etmesi de buna işaret. Siyah dumanla beraber bu uzaktan birinden tüm ailenizi ilgilendirecek kara bir haber olarak yorumlanır. Dumandan zehirlenmek düşman tehditi ve nazar, kötülük olarak yorumlanabilir. Mutlu iken zarar göreceksiniz neşeniz kaçacak sırtınızdaki kızın ölmesi de bu sebepten. Bu durum sizi çok üzecek bu mutsuz durumdan tabiri caizse ruhunuz zehirlenecekken bu rüyadaki biri buna izin vermeyecek, dibe vurmanıza engel olacak, destek olup bu ruh halinizden kaçmanıza yardım edecek.
Sevgiler

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 22 okuma
15 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Dougless Rüyazede (98 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 54 okuma
+7 oy
2 yorum 41 okuma
14 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Asli111 Rüyazede (188 puan) yazdı
+9 oy
2 yorum 46 okuma
22 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (177k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 59 okuma
9 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Sibel yazdı
+1 oy
1 yorum 22 okuma
21 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (177k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 35 okuma
25 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Nurmer Rüyazede (80 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (67.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 29 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (67.2k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 28 okuma
27 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Ezgisena Rüyazede (96 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 14 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (389 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.9k rüya

26.6k yorum

16.8k düş-ünce

3.1k üye

78 Aktif
4 Üye ve 74 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12865
Dün : 21348
Toplam : 13353912
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 711 e
  2. Rüya Tabircisi - 257 e
  3. Karga - 119 e
  4. Likya - 57 e
  5. Ruyadede - 53 e
  6. Adams - 39 e
  7. Simge - 37 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...