Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Şuan oturduğum yere yakın bir caddedeyim ve bi kaç kişi tarafından önüm kesiliyor telefonu mu istiyor bende vermiyorum bıçak çekiyorlar ilk çeken kişinin elinden alıyorum bıçağı onun elini keserek diğeri de çekiyor onuda alıyorum diğer seferde bir darbe alıyorum bobregime doğru Ama hiç acımıyor neredeyse sonra 2 sini alt ettikten sonra apartmana saklanmak için koşuyorum arkadan biri helal olsun tek başına kaç kişiyle uğraştı sözünü duyuyorum sonra apartmanda tam o anda yakalıyor biri bende uyanıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 25 okuma
1 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Kübra yazdı
0 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (6.9k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Murat yazdı
+3 oy
1 yorum 10 okuma
17 Nisan Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyazede (394 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
2 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Lokman Karagöl yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
12 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Çağla yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...